Fırın Tipi:
Hacim:
72 lt
Fonksiyon Sayısı:
9
Enerji Sınıfı:
A+
Enerji Tüketimi:
0.95 kWh/Çevrim
Kapak Sayısı:
1

Arçelik AFC 361 B Ankastre Fırın (Beyaz) Fiyatları

Arçelik Afc 361 B Fibona Serisi A Fry Ankastre Fırın - Beyaz

Satıcı: KAHRAMANOĞULLARI DAYTÜKETİM | 25 yorum

24.086,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 24086.07
Arçelik Afc 361 B Fibona Serisi A Fry Ankastre Fırın - Beyaz

Satıcı: YAŞAR MOBİLYA DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI | 25 yorum

26.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 26000.00
Arçelik Afc 361 B Fibona Serisi A Fry Ankastre Fırın

Satıcı: Birlik Dayanıklı İstanbul

27.939,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 27939.00
Arçelik AFC 361 B Fibona Serisi A Fry Ankastre Fırın

Satıcı: Kahramanoğulları

30.224,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 30224.07
Arçelik AFC 361 B Fibona 72 lt Ankastre Fırın

Satıcı: Yıldız Mobilya Konf

30.718,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

5 30718.25
Arçelik AFC 361 B AFry Buhar Destekli 72 LT Ankastre Fırın

Satıcı: altinmobilyaas

31.149,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

6 31149.11
Arçelik Afc 361 B Fibona Serisi A Fry Ankastre Fırın

Satıcı: Altın Mobilya AS

31.359,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 31359.10
Arçelik Afc 361 B Fibona Serisi A Fry Ankastre Fırın

Satıcı: Altın Mobilya

31.359,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 31359.10
Arçelik Afc 361 B Fibona Serisi A Fry Ankastre Fırın

Satıcı: Yıldız Mobilya Konf

32.335,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 32335.00
Arçelik AFC 361 B Fibona Serisi A Fry Ankastre Fırın

Satıcı: Altın Mobilya

32.549,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

10 32549.07
Arçelik AFC 361 B Fibona 72 lt Ankastre Fırın

Satıcı: Altın Mobilya

33.249,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

11 33249.05

Arçelik AFC 361 B Ankastre Fırın (Beyaz) Fiyat Geçmişi

Arçelik AFC 361 B Ankastre Fırın Ürün Ailesi

Arçelik AFC 361 B Ankastre Fırın (Beyaz) Temel Özellikleri

72 lt
9
A+
0.95 kWh/Çevrim
1

Arçelik AFC 361 B Ankastre Fırın (Beyaz) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Fırın Tipi Ankastre
• Fonksiyon Sayısı 9
• Hacim 72 lt
• Diğer Özellikler Buz Çözme Alt Isıtıcı Katalitik Temizleme Sistemi Standart Tepsi Teleskopik Ray 3D Pişirme Özelliği Ekran Kilidi Buharlı Pişirme Eko-Turbo Pişirme Modu LED Ekran Otomatik Pizza Programı Statik Fonksiyon Yumuşak Kapak Sistemi 3 Katlı Cam Kapak

FIRIN

• Enerji Sınıfı A+
• Enerji Tüketimi 0.95 kWh/Çevrim
• Kapak Sayısı 1
• Izgara Var
• Aydınlatma Var
• Saat Var

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 595 mm
• Genişlik 594 mm
• Derinlik 572 mm

Arçelik AFC 361 B Ankastre Fırın (Beyaz) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.