Fırın Tipi:
Hacim:
72 lt
Fonksiyon Sayısı:
6
Enerji Sınıfı:
A
Kapak Sayısı:
1

Arçelik AFM 130 I Ankastre Fırın (Inox) Fiyatları

Arçelik Afm 130 I Ankastre Fırın

Satıcı: MELEK BAŞ TİCARET

13.440,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

1 13440.00
Arçelik Afm 130 I Inox Ankastre Fırın

Satıcı: ÇEYİZ DÜNYASI-BAŞARAN

14.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 14990.00
Arçelik ARÇELİK AFM 130 I Fibona Serisi Ankastre Standart Fırın - Inox

Satıcı: Yaşar Mobilya Elektrikli Ev Aletleri | 29 yorum

15.345,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 15345.00
Arçelik AFM 130 I Fibona Serisi 72 LT Ankastre Fırın

Satıcı: ErhanGülener

15.430,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 15430.82
Arçelik ARÇELİK AFM 130 I Fibona Serisi Ankastre Standart Fırın - Inox

Satıcı: KAHRAMANOĞULLARI DAYTÜKETİM | 29 yorum

15.437,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 15437.07
Arçelik AFM 130 I Ankastre Fırın

Satıcı: ErhanGülener

16.282,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

6 16282.44
Arçelik AFM 130 I Fibona Serisi 72 LT Ankastre Fırın

Satıcı: RecepÇelikbaş

16.732,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 16732.00
Arçelik Afm 130 I Inox Ankastre Fırın

Satıcı: Yıldız Mobilya Konf

17.074,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

8 17074.20
Arçelik AFM 130 I Ankastre Fırın

Satıcı: Ada Beyaz Eşya Kampanya Mağazası

17.753,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

9 17753.70
Arçelik Afm 130 I Inox Ankastre Fırın

Satıcı: SOĞANLI KORKMAZ TİCARET

18.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 18000.00
Arçelik AFM 130 I 9620 MI 72 lt Ankastre Fırın

Satıcı: TEKNOFİS

19.599,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

11 19599.91
Arçelik AFM130I Fibona Inox Ankastre Fırın 20.010,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

12 20010.00
ARÇELİK AFM 130 I Fibona Serisi Ankastre Standart Fırın

Satıcı: gönülsokak

20.869,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

13 20869.31

Arçelik AFM 130 I Ankastre Fırın (Inox) Fiyat Geçmişi

Arçelik AFM 130 I Ankastre Fırın Ürün Ailesi

Arçelik AFM 130 I Ankastre Fırın (Inox) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Fırın Tipi Ankastre
• Fonksiyon Sayısı 6
• Hacim 72 lt
• Diğer Özellikler Alt Isıtıcı Cam İç Kapak Standart Tepsi Tel Izgara Elektroturbo Fırın Hızlı Ön Isıtma Pasta Tepsisi Statik Fonksiyon

FIRIN

• Enerji Sınıfı A
• Kapak Sayısı 1
• Izgara Var
• Saat Yok

TASARIM

• Renk Inox
• Yükseklik 595 mm
• Genişlik 594 mm
• Derinlik 567 mm

Arçelik AFM 130 I Ankastre Fırın (Inox) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.