Fırın Tipi:
Hacim:
72 lt
Fonksiyon Sayısı:
6
Enerji Sınıfı:
A
Enerji Tüketimi:
0.81 kWh/Çevrim
Kapak Sayısı:
1

Beko BFC 330 S Ankastre Fırın (Siyah) Fiyatları

Beko BFC 330 S 72 LT Ankastre Fırın

Satıcı: anadolumagazalari

15.041,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

1 15041.00
Beko Bfc 330 S Siyah Ankastre Fırın

Satıcı: ANADOLU MAĞAZALARI

15.142,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

2 15142.40
Beko BFC 330 S Siyah Ankastre Fırın

Satıcı: ANADOLU EV KONSEPT

15.493,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

3 15493.00
Beko BFC 330 S Siyah Ankastre Fırın

Satıcı: ANADOLU MAĞAZALARI

15.717,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 15717.00
Beko BFC 330 S 72 LT Ankastre Fırın

Satıcı: sevincbeyazesya

16.020,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 16020.00
Beko Bfc 330 S Siyah Cam Ankastre Fırın

Satıcı: ANADOLU MAĞAZALARI

16.055,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 16055.01
Beko BFC 330 S Ankastre Standart Fırın - Siyah

Satıcı: İrfan Akpınar Ticaret | 10 yorum

16.588,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 16588.00
Beko Bfc 330 S Siyah Cam Ankastre Fırın

Satıcı: ANADOLU MAĞAZALARI | 1 yorum

16.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 16900.00
Beko Bfc 330 S 72 Lt Ankastre Fırın

Satıcı: ANADOLU MAĞAZALARI

16.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 16900.00
Beko Bfc 330 S Beyond Serisi Ankastre Fırın

Satıcı: İstanbul Ankastre

17.596,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

10 17596.60
Beko Bfc 330 S 72 Lt Ankastre Fırın

Satıcı: Akpınar Beko Bursa

17.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 17999.00
Beko BFC 330 S Siyah Ankastre Fırın

Satıcı: BAYRAKTAR ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ

19.550,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

12 19550.00

Beko BFC 330 S Ankastre Fırın (Siyah) Fiyat Geçmişi

Beko BFC 330 S Ankastre Fırın Ürün Ailesi

Beko BFC 330 S Ankastre Fırın (Siyah) Temel Özellikleri

72 lt
6
A
0.81 kWh/Çevrim
1

Beko BFC 330 S Ankastre Fırın (Siyah) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Fırın Tipi Ankastre
• Fonksiyon Sayısı 6
• Hacim 72 lt
• Diğer Özellikler Alt Isıtıcı Standart Tepsi Tel Izgara Ekran Kilidi Buharlı Temizleme Dokunmatik Tuş Kilidi Elektroturbo Fırın Hızlı Ön Isıtma LED Ekran Pasta Tepsisi Statik Fonksiyon

FIRIN

• Enerji Sınıfı A
• Enerji Tüketimi 0.81 kWh/Çevrim
• Kapak Sayısı 1
• Zamanlayıcı Var
• Izgara Var
• Saat Var

TASARIM

• Renk Siyah
• Yükseklik 595 mm
• Genişlik 594 mm
• Derinlik 567 mm

Beko BFC 330 S Ankastre Fırın (Siyah) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.