Fırın Tipi:
Hacim:
72 lt
Fonksiyon Sayısı:
8
Enerji Sınıfı:
A
Kapak Sayısı:
1
Air Fryer Fonksiyonu:
Var

Beko BFC 432 B Ankastre Fırın (Beyaz) Fiyatları

Beko BFC 432 B FitFry Beyaz Ankastre Fırın

Satıcı: istanbulankastreltd

15.614,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

1 15614.89
Beko BFC 432 B FitFry Fırın

Satıcı: İstanbulankastre

17.217,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 17217.00
Beko Bfc 432 B Fitfry Beyaz Ankastre Fırın

Satıcı: Final Price

17.830,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 17830.00
Beko Bfc 432 B Fitfry Fırın

Satıcı: Carsidangelsin

18.368,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 18368.00
Beko Bfc 432 B Fitfry Fırın - Beyaz

Satıcı: Kaanlar Beyaz Eşya | 3 yorum

18.590,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

5 18590.00
Bfc 432 B Fitfry Fırın

Satıcı: Kaanlar Beyaz Eşya

18.716,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 18716.50
Beko BFC 432 B FitFry Fırın

Satıcı: ERDOĞANLAR DTM

19.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 19300.00
Beko BFC 432 B FitFry Beyaz Ankastre Fırın

Satıcı: kaanlarbeyazesya

19.288,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

8 19288.47
Beko BFC 432 B FitFry Beyaz Ankastre Fırın

Satıcı: ANADOLU MAĞAZALARI

23.174,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 23174.67
Beko BFC 432 B FitFry Beyaz Ankastre Fırın

Satıcı: BAYRAKTAR ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ

23.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

10 23500.00
Beko BFC 432 B FitFry Beyaz Ankastre Fırın

Satıcı: ANADOLU MAĞAZALARI

23.673,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

11 23673.05
Beko BFC 432 B FitFry Beyaz Ankastre Fırın

Satıcı: onlinebeko

32.787,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

12 32787.25

Beko BFC 432 B Ankastre Fırın (Beyaz) Fiyat Geçmişi

Beko BFC 432 B Ankastre Fırın Ürün Ailesi

Beko BFC 432 G Gri Ankastre Fırın Gri 14.387,12 TL
Beko BFC 432 B Beyaz Ankastre Fırın Beyaz 15.614,89 TL

Beko BFC 432 B Ankastre Fırın (Beyaz) Temel Özellikleri

72 lt
8
A
1
Var

Beko BFC 432 B Ankastre Fırın (Beyaz) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Fırın Tipi Ankastre
• Fonksiyon Sayısı 8
• Hacim 72 lt
• Diğer Özellikler Buz Çözme Alt Isıtıcı Derin Tepsi Katalitik Temizleme Sistemi Standart Tepsi Tel Izgara 3D Pişirme Özelliği Ekran Kilidi Air Fry Tepsisi Buharlı Temizleme Elektroturbo Fırın LED Ekran Statik Fonksiyon

FIRIN

• Enerji Sınıfı A
• Kapak Sayısı 1
• Air Fryer Fonksiyonu Var
• Zamanlayıcı Var
• Izgara Var
• Aydınlatma Var
• Saat Var

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 600 mm
• Genişlik 590 mm
• Derinlik 570 mm

Beko BFC 432 B Ankastre Fırın (Beyaz) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.