Fırın Tipi:
Hacim:
66 lt
Fonksiyon Sayısı:
7
Enerji Sınıfı:
A
Enerji Tüketimi:
0.79 kWh/Çevrim
Kapak Sayısı:
1
Çocuk Kilidi:
Var

Bosch HBF512BB1T Ankastre Fırın Fiyatları

Bosch Hbf512bb1t Siyah Ankastre Fırın

Satıcı: beyazstore

15.997,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 15997.50
BOSCH HBF512BB1T SİYAH ANKASTRE FIRIN

Satıcı: kapidakifirsat

16.998,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

2 16998.00
Bosch HBF512BB1T Fırın Ankastre Siyah

Satıcı: CAN EV ALETLERİ DTM.LTD.ŞTİ. | 1 yorum

17.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 17000.00
Bosch Hbf512bb1t Siyah Ankastre Fırın

Satıcı: MaviHeybe Ankara

17.397,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 17397.60
Bosch HBF512BB1T Fırın Ankastre Siyah

Satıcı: Derya Halı | 1 yorum

17.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 17849.00
Bosch HBF512BB1T 66 L Ankastre Fırın Siyah

Satıcı: Derya Home

17.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 17849.00
Bosch HBF512BB1T 66 L Ankastre Fırın Siyah

Satıcı: KARDA

17.890,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 17890.00
Bosch HBF512BB1T Ankastre Fırın

Satıcı: Ankara Beyaz Eşya

18.178,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

8 18178.71
Bosch HBF512BB1T 66 LT Ankastre Fırın

Satıcı: gurbuzgrup

18.217,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 18217.41
Bosch HBF512BB1T 66 LT Ankastre Fırın

Satıcı: mediamarkt

18.643,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

10 18643.40
Bosch Hbf512Bb1T 66 L Ankastre Fırın Siyah 19.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

11 19399.00

Bosch HBF512BB1T Ankastre Fırın Fiyat Geçmişi

Bosch HBF512BB1T Ankastre Fırın Temel Özellikleri

66 lt
7
A
0.79 kWh/Çevrim
1
Var

Bosch HBF512BB1T Ankastre Fırın Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Fırın Tipi Ankastre
• Fonksiyon Sayısı 7
• Hacim 66 lt
• Çocuk Kilidi Var
• Diğer Özellikler Dokunmatik Ekran Kombi Tel Izgara Universal Tava 3D Pişirme Özelliği Emaye Tepsi Hassas Sıcak Hava Hidrolitik Temizleme Fonksiyonu Hızlı Ön Isıtma LED Ekran Pizza Modu

FIRIN

• Enerji Sınıfı A
• Enerji Tüketimi 0.79 kWh/Çevrim
• Kapak Sayısı 1
• Zamanlayıcı Var
• Aydınlatma Var
• Saat Var

TASARIM

• Renk Siyah
• Yükseklik 595 mm
• Genişlik 594 mm
• Derinlik 548 mm
• Ağırlık 30.9 kg

Bosch HBF512BB1T Ankastre Fırın Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.