Fırın Tipi:
Hacim:
66 lt
Fonksiyon Sayısı:
8
Enerji Sınıfı:
A
Enerji Tüketimi:
0.98 kWh/Çevrim
Kapak Sayısı:
1
Çocuk Kilidi:
Var

Bosch HBF537EG5T Ankastre Fırın Fiyatları

Bosch HBF537EG5T 66 Lt Inox Ankastre Fırın

Satıcı: Todo Home | 17 yorum

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 12999.00
Bosch HBF537EG5T 66 LT Ankastre Fırın

Satıcı: todohome

12.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

2 12199.00
Bosch Hbf537Eg5T 66L Ankastre Fırın Metalik Siyah

Satıcı: Todo Home

12.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 12199.00
Bosch Hbf537eg5t Serie 6 A Enerji Sınıfı 8 Programlı 66 Lt Ankastre Fırın

Satıcı: TODO HOME

12.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

4 12699.00
Bosch Hbf537eg5t 66L Ankastre Fırın Metalik Siyah

Satıcı: ÇAKIRTAŞ

17.470,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

5 17470.20
Bosch HBF537EG5T 66 LT Ankastre Fırın

Satıcı: altinticaretdtm

19.135,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

6 19135.00
Bosch Hbf537Eg5T 66L Ankastre Fırın Metalik Siyah

Satıcı: Ankara Beyaz Eşya

19.387,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 19387.71
Bosch HBF537EG5T 66 Lt Inox Ankastre Fırın

Satıcı: Ab-Store | 17 yorum

19.994,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 19994.07
Bosch HBF537EG5T 66l Ankastre Fırın Metalik Siyah

Satıcı: Aslanbey DTM

21.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 21999.00
Bosch HBF537EG5T 66l Ankastre Fırın Metalik Siyah

Satıcı: No1 Shopping Centre

26.459,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 26459.02

Bosch HBF537EG5T Ankastre Fırın Fiyat Geçmişi

Bosch HBF537EG5T Ankastre Fırın Temel Özellikleri

66 lt
8
A
0.98 kWh/Çevrim
1
Var

Bosch HBF537EG5T Ankastre Fırın Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Fırın Tipi Ankastre
• Fonksiyon Sayısı 8
• Hacim 66 lt
• Çocuk Kilidi Var
• Diğer Özellikler Dokunmatik Ekran Buz Çözme Alt Isıtıcı Cam İç Kapak Kombi Tel Izgara Teleskopik Ray Universal Tava Emaye Tepsi Atıl Isı Göstergesi Elektronik Saat Halojen Lamba LCD Ekran Üst Isıtıcı

FIRIN

• Enerji Sınıfı A
• Enerji Tüketimi 0.98 kWh/Çevrim
• Kapak Sayısı 1
• Zamanlayıcı Var
• Izgara Var
• Aydınlatma Var
• Saat Var

TASARIM

• Renk Inox
• Yükseklik 595 mm
• Genişlik 594 mm
• Derinlik 548 mm
• Ağırlık 33.2 kg

Bosch HBF537EG5T Ankastre Fırın Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.