Fırın Tipi:
Hacim:
76 lt
Enerji Sınıfı:
A
Enerji Tüketimi:
0.83 kWh/Çevrim
Kapak Sayısı:
1
Air Fryer Fonksiyonu:
Var
Çocuk Kilidi:
Var

Bosch HJG852YW0T Ankastre Fırın (Beyaz) Fiyatları

Bosch Hjg852yw0t Beyaz Ankastre Fırın

Satıcı: beyazstore

24.719,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 24719.80
BOSCH HJG852YW0T 76LT BEYAZ ANKASTRE FIRIN

Satıcı: kapidakifirsat

25.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

2 25349.00
Bosch Serie 6 HJG852YW0T 76 LT Ankastre Fırın

Satıcı: esyamarketi

25.765,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 25765.52
Bosch Hjg852yw0t 76 Lt 8 Programlı Beyaz Ankastre Fırın

Satıcı: EŞYA MARKETİ

26.252,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 26252.80
BOSCH HJG852YW0T 76LT BEYAZ ANKASTRE FIRIN

Satıcı: Eşya Marketi

26.300,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

5 26300.40
Bosch 76 Lt Beyaz Ankastre Fırın

Satıcı: BEYAZ MAĞAZA XL

27.150,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 27150.00
Bosch HJG852YW0T 76 Lt 8 Programlı Beyaz Ankastre Fırın

Satıcı: EŞYA MARKETİ | 6 yorum

27.156,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 27156.00
Bosch 76 Lt Beyaz Ankastre Fırın

Satıcı: Derya Home

27.179,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 27179.00
Bosch HJG852YW0T 76 Lt 8 Programlı Beyaz Ankastre Fırın

Satıcı: Aslanbey DTM | 6 yorum

27.341,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 27341.07
Bosch HJG852YW0T Beyaz Ankastre Fırın

Satıcı: EŞYA MARKETİ

27.549,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

10 27549.05
Bosch Serie 6 HJG852YW0T 76 LT Ankastre Fırın

Satıcı: aslanbeydtm

27.945,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

11 27945.07

Bosch HJG852YW0T Ankastre Fırın (Beyaz) Fiyat Geçmişi

Bosch HJG852YW0T Ankastre Fırın Ürün Ailesi

Bosch HJG852YW0T Ankastre Fırın (Beyaz) Temel Özellikleri

76 lt
A
0.83 kWh/Çevrim
1
Var

Bosch HJG852YW0T Ankastre Fırın (Beyaz) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Fırın Tipi Ankastre
• Hacim 76 lt
• Çocuk Kilidi Var
• Diğer Özellikler Kombi Tel Izgara Teleskopik Ray Universal Tava 3D Pişirme Özelliği Air Fry Tepsisi Dokunmatik Kontrol Eco Sıcak Hava LED Ekran Pizza Modu Yavaş Kapanma Sistemi

FIRIN

• Enerji Sınıfı A
• Enerji Tüketimi 0.83 kWh/Çevrim
• Kapak Sayısı 1
• Air Fryer Fonksiyonu Var
• Zamanlayıcı Var
• Aydınlatma Var
• Saat Var

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 595 mm
• Genişlik 594 mm
• Derinlik 548 mm
• Ağırlık 35.2 kg

Bosch HJG852YW0T Ankastre Fırın (Beyaz) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.