Fırın Tipi:
Hacim:
76 lt
Fonksiyon Sayısı:
8
Enerji Sınıfı:
A
Enerji Tüketimi:
0.83 kWh/Çevrim
Kapak Sayısı:
1

Bosch HUA717BA0T Ankastre Fırın Fiyatları

Bosch Hua717ba0t Siyah Ankastre Fırın

Satıcı: beyazstore

18.698,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 18698.20
Bosch Hua717ba0t Siyah Ankastre Fırın

Satıcı: MaviHeybe Ankara

20.086,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 20086.50
Bosch Serie 4 HUA717BA0T 76 LT Buhar Destekli Ankastre Fırın

Satıcı: aslanbeydtm

20.268,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 20268.15
Bosch HUA717BA0T Ankastre Fırın

Satıcı: Ankara Beyaz Eşya

20.317,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 20317.71
BOSCH HUA717BA0T 76LT BUHAR DESTEKLİ ANKASTRE FIRIN SİYAH

Satıcı: ASLANBEY DTM

20.369,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 20369.03
Bosch HUA717BA0T 76 Lt Buhar Destekli Siyah Ankastre Fırın

Satıcı: senalpazar | 12 yorum

20.460,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 20460.00
Bosch HUA717BA0T 76 Lt Buhar Destekli Siyah Ankastre Fırın

Satıcı: MaviHeybe Ankara | 12 yorum

20.556,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 20556.72
Bosch Serie 4 HUA717BA0T 76 LT Buhar Destekli Ankastre Fırın

Satıcı: gurbuzgrup

20.691,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 20691.61
Bosch -Bosch Ankastre Fırın,76 Lt

Satıcı: Aslanbey DTM

20.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 20999.00
Bosch -Bosch Ankastre Fırın,76 Lt

Satıcı: İstanbulankastre

22.234,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 22234.06

Bosch HUA717BA0T Ankastre Fırın Fiyat Geçmişi

Bosch HUA717BA0T Ankastre Fırın Temel Özellikleri

76 lt
8
A
0.83 kWh/Çevrim
1

Bosch HUA717BA0T Ankastre Fırın Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Fırın Tipi Ankastre
• Fonksiyon Sayısı 8
• Hacim 76 lt
• Diğer Özellikler Alt Isıtıcı Kombi Tel Izgara Universal Tava 3D Pişirme Özelliği Buharlı Pişirme Hidrolitik Temizleme Fonksiyonu LCD Ekran

FIRIN

• Enerji Sınıfı A
• Enerji Tüketimi 0.83 kWh/Çevrim
• Kapak Sayısı 1
• Zamanlayıcı Var
• Saat Var

TASARIM

• Renk Siyah
• Yükseklik 595 mm
• Genişlik 594 mm
• Derinlik 548 mm
• Ağırlık 31.4 kg

Bosch HUA717BA0T Ankastre Fırın İle En Çok Karşılaştırılan Fırınlar

Bosch HUA717BA0T Ankastre Fırın Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.