Fırın Tipi:
Hacim:
76 lt
Enerji Sınıfı:
A
Enerji Tüketimi:
0.83 kWh/Çevrim
Kapak Sayısı:
1
Air Fryer Fonksiyonu:
Var
Çocuk Kilidi:
Var

Bosch HUA736EA0T Ankastre Fırın Fiyatları

Bosch HUA736EA0T 76 LT Buhar Destekli Ankastre Fırın

Satıcı: esyamarketi

21.092,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 21092.11
Bosch Hua736ea0t Serie 4 Buhar Destekli Ankastre Fırın 60 X 60 Cm Siyah

Satıcı: Alya Teknoloji

21.235,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 21235.20
BOSCH HUA736EA0T 76L Ankastre Fırın

Satıcı: EŞYA MARKETİ

21.470,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 21470.00
Bosch Hua736ea0t Ankastre Fırın Buhar Destekli Siyah

Satıcı: MRT BEYAZ EŞYA

21.548,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 21548.70
Bosch HUA736EA0T Ankastre Fırın Buhar Destekli Siyah

Satıcı: kapidakifirsat

22.997,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

5 22997.90
Bosch HUA736EA0T Ankastre Fırın Buhar Destekli Siyah

Satıcı: Mila

23.156,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

6 23156.07
Bosch HUA736EA0T Ankastre Fırın Buhar Destekli Siyah

Satıcı: EŞYA MARKETİ | 11 yorum

23.529,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 23529.00
Bosch 76 Lt Buhar Destekli Siyah Ankastre Fırın

Satıcı: KARDA

23.590,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 23590.00
Bosch HUA736EA0T Ankastre Fırın Buhar Destekli Siyah

Satıcı: Bozdemirler | 11 yorum

23.715,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 23715.00
Bosch HUA736EA0T 76 LT Buhar Destekli Ankastre Fırın

Satıcı: istanbulankastreltd

24.128,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 24128.42
BOSCH HUA736EA0T 76L Ankastre Fırın

Satıcı: Enucuzfiyat

24.415,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

11 24415.00
Bosch 76 Lt Buhar Destekli Siyah Ankastre Fırın

Satıcı: İstanbulankastre

26.014,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 26014.41

Bosch HUA736EA0T Ankastre Fırın Fiyat Geçmişi

Bosch HUA736EA0T Ankastre Fırın Temel Özellikleri

76 lt
A
0.83 kWh/Çevrim
1
Var

Bosch HUA736EA0T Ankastre Fırın Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Fırın Tipi Ankastre
• Hacim 76 lt
• Çocuk Kilidi Var
• Diğer Özellikler Alt Isıtıcı Kombi Tel Izgara Teleskopik Tepsi Rafı Universal Tava 3D Pişirme Özelliği Air Fry Tepsisi Atıl Isı Göstergesi Buharlı Pişirme Hidrolitik Temizleme Fonksiyonu LCD Ekran Pizza Modu

FIRIN

• Enerji Sınıfı A
• Enerji Tüketimi 0.83 kWh/Çevrim
• Kapak Sayısı 1
• Air Fryer Fonksiyonu Var
• Zamanlayıcı Var
• Aydınlatma Var
• Saat Var

TASARIM

• Renk Siyah
• Yükseklik 595 mm
• Genişlik 594 mm
• Derinlik 548 mm
• Ağırlık 33.2 kg

Bosch HUA736EA0T Ankastre Fırın Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.