Fırın Tipi:
Hacim:
70 lt
Fonksiyon Sayısı:
8
Enerji Sınıfı:
A+
Kapak Sayısı:
1
Çocuk Kilidi:
Var

Hoover HO3158B Ankastre Fırın Fiyatları

Hoover HO3158B Ankastre Fırın - Siyah

Satıcı: Mutoo | 31 yorum

8.462,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 8462.07
Hoover HO3158B 70 L Ankastre Fırın Siyah

Satıcı: mutoo

8.454,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 8454.11
Hoover HO3158B Ankastre Fırın - Siyah

Satıcı: CRN TEKNOLOJİ | 31 yorum

8.754,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 8754.09
Hoover HO3158B Siyah Ankastre Fırın

Satıcı: mutoo

8.834,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 8834.07
Hoover 70 Lt Siyah Ankastre Fırın

Satıcı: CERAMICCONCEPT

9.189,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 9189.00
Hoover 70 Lt Siyah Ankastre Fırın

Satıcı: Fırsat Mağazam

10.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 10000.00
37704421-Hoover Ho3158b Siyah Ankastre Fırın

Satıcı: ANKASTREGRUP

10.074,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 10074.00
Hoover HO3158B 70 L Ankastre Fırın Siyah

Satıcı: mediamarkt

10.090,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 10090.50
Hoover Ho3158B 70L Ankastre Fırın Siyah 10.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

9 10499.00
Hoover HO3158B Siyah Ankastre Fırın

Satıcı: Electrovitrin

11.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

10 11999.00
Hoover Ho3158b Siyah Ankastre Fırın

Satıcı: Dijital Ankastre

13.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 13200.00

Hoover HO3158B Ankastre Fırın Fiyat Geçmişi

Hoover HO3158B Ankastre Fırın Temel Özellikleri

70 lt
8
A+
1
Var

Hoover HO3158B Ankastre Fırın Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Fırın Tipi Ankastre
• Fonksiyon Sayısı 8
• Hacim 70 lt
• Çocuk Kilidi Var
• Diğer Özellikler Buz Çözme Turbo Fan

FIRIN

• Enerji Sınıfı A+
• Kapak Sayısı 1
• Zamanlayıcı Var
• Izgara Var
• Aydınlatma Var
• Saat Var

TASARIM

• Renk Siyah
• Yükseklik 595 mm
• Genişlik 595 mm
• Derinlik 568 mm
• Ağırlık 29 kg

Hoover HO3158B Ankastre Fırın İle En Çok Karşılaştırılan Fırınlar

Hoover HO3158B Ankastre Fırın Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.