Fırın Tipi:
Hacim:
65 lt
Fonksiyon Sayısı:
6
Enerji Sınıfı:
A
Enerji Tüketimi:
0.81 kWh/Çevrim
Kapak Sayısı:
1

Teka HAK 625 BK Ankastre Fırın Fiyatları

Hak 625 Bk Börek Şefim Siyah Ankastre Fırın

Satıcı: Dijital Ankastre

20.231,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 20231.20
Teka Hak 625 Bk 6 Programlı Siyah 65 Lt Multifonksiyonel Ankastre Fırın

Satıcı: YILMAZ ANKASTRE

20.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 20599.00
Teka Hak 625 Bk Börek Şefim Siyah Ankastre Fırın

Satıcı: DijitalAnkastre

21.380,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 21380.70
TEKA HAK 625 BK Siyah Börek Şefim Ankastre Fırın

Satıcı: ACARLAR ONLINE

21.458,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 21458.00
Teka - Hak 625 Bk - Ankastre Multifonksiyonel Dijital Ekranlı Fırın - Siyah Cam - 65 Lt - 111020054

Satıcı: ANKASTREZONE | 19 yorum

21.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 21549.00
Teka HAK 625 BK 65 lt Multifonksiyonel Ankastre Fırın

Satıcı: YILMAZ ANKASTRE

21.840,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

6 21840.50
Teka HAK 625 BK 65 lt Multifonksiyonel Ankastre Fırın

Satıcı: Acarlar Online

22.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

7 22990.00
111020054-Teka HAK 625 BK Siyah Fırın

Satıcı: ANKASTREGRUP

25.663,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 25663.00
Teka Hak 625 Bk Siyah 65 Lt Multifonksiyonel Ankastre Fırın

Satıcı: ELİTE EXPRESS ANKASTRE

27.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 27249.00

Teka HAK 625 BK Ankastre Fırın Fiyat Geçmişi

Teka HAK 625 BK Ankastre Fırın Temel Özellikleri

65 lt
6
A
0.81 kWh/Çevrim
1

Teka HAK 625 BK Ankastre Fırın Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Fırın Tipi Ankastre
• Fonksiyon Sayısı 6
• Hacim 65 lt
• Diğer Özellikler Dokunmatik Ekran Multifonksiyonel Fırın Mekanik Zamanlayıcı Tepsi Soğutma Fanı

FIRIN

• Enerji Sınıfı A
• Enerji Tüketimi 0.81 kWh/Çevrim
• Kapak Sayısı 1
• Zamanlayıcı Var
• Izgara Var
• Aydınlatma Var
• Saat Var

TASARIM

• Renk Siyah
• Yükseklik 595 mm
• Genişlik 595 mm
• Derinlik 540 mm

Teka HAK 625 BK Ankastre Fırın İle En Çok Karşılaştırılan Fırınlar

Teka HAK 625 BK Ankastre Fırın Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.