Fırın Tipi:
Hacim:
65 lt
Fonksiyon Sayısı:
6
Enerji Sınıfı:
A
Kapak Sayısı:
1

Teka HAK 625 ST Ankastre Fırın Fiyatları

Teka Hak 625 St Ankastre Fırın - Gri

Satıcı: etekaankastre

18.135,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 18135.00
Teka Hak 625 St Ankastre Fırın - Gri

Satıcı: EGENİN EFESİ

20.460,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 20460.00
Teka HAK 625 ST Ankastre Fırın Gri

Satıcı: yilmazankastre

21.360,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 21360.00
Teka HAK 625 ST Ankastre Fırın Gri

Satıcı: DİJİTALANKASTRE

21.360,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 21360.00
Teka Hak 625 ST Ankastre Fırın Gri

Satıcı: Dijital Ankastre

22.320,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 22320.00
TEKA HAK 625 ST GRİ ANKASTRE FIRIN

Satıcı: YILMAZ ANKASTRE

22.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

6 22800.00
Teka HAK 625 ST 6 PROGRAMLI GRİ 65 LT MULTİFONKSİYONEL ANKASTRE FIRIN

Satıcı: Yılmaz Ankastre

23.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

7 23500.00
Teka HAK 625 ST Börek Şefim Gri Fırın

Satıcı: ACARLAR

24.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

8 24000.00
TEKA HAK 625 ST GRİ ANKASTRE FIRIN

Satıcı: FİESTAANKASTRE

24.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

9 24000.00
Teka Hak 625 ST Ankastre Fırın Gri

Satıcı: FİESTA ANKASTRE

24.552,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

10 24552.00
111020074-Teka HAK 625 ST Gri Ankastre Fırın

Satıcı: ANKASTREGRUP

25.663,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

11 25663.00
TEKA HAK 625 ST BörekŞefim Ankastre Fırın 111020074

Satıcı: Elite Ankastre Göztepe

28.741,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

12 28741.00

Teka HAK 625 ST Ankastre Fırın Fiyat Geçmişi

Teka HAK 625 ST Ankastre Fırın Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Fırın Tipi Ankastre
• Fonksiyon Sayısı 6
• Hacim 65 lt
• Diğer Özellikler Derin Tepsi İç Izgara Mekanik Zamanlayıcı Dakika Sayacı LED Ekran Sığ Tepsi

FIRIN

• Enerji Sınıfı A
• Kapak Sayısı 1
• Zamanlayıcı Var
• Saat Var

TASARIM

• Renk Gri
• Yükseklik 595 mm
• Genişlik 595 mm
• Derinlik 540 mm

Teka HAK 625 ST Ankastre Fırın İle En Çok Karşılaştırılan Fırınlar

Teka HAK 625 ST Ankastre Fırın Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.