Fırın Tipi:
Hacim:
65 lt
Fonksiyon Sayısı:
5
Enerji Sınıfı:
A
Kapak Sayısı:
1
Air Fryer Fonksiyonu:
Yok

Teka HAK 627 R VN Ankastre Fırın Fiyatları

Teka Hak 627 R VN Vanilya 65 L Country Fırın

Satıcı: fiestaankastre

23.488,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 23488.88
Teka Hak 627 R Vn Country Vanilya Krem Ankastre Rustik Fırın

Satıcı: YILMAZ ANKASTRE

23.647,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 23647.20
Teka Hak 627 R Vn Country Fırın - Krem

Satıcı: Yilmaz Ankastre | 1 yorum

24.544,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 24544.56
111010037-Teka Hak 627 R Vn Krem Ankastre Fırın

Satıcı: ANKASTREGRUP

24.564,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

4 24564.80
111010037-Teka HAK 627 R VN Krem Ankastre Fırın

Satıcı: ANKASTREGRUP

25.708,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

5 25708.00
Teka Hak 627 R VN Vanilya 65 L Country Fırın

Satıcı: yilmazankastre

25.810,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

6 25810.00
Teka Hak 627 R Vn Country Fırın - Krem

Satıcı: FİESTAANKASTRE | 1 yorum

26.392,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 26392.00
Teka HAK 627 R VN Vanilya Country Ankastre Fırın

Satıcı: FİESTA ANKASTRE

26.999,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 26999.02
TEKA HAK 627 R VN Country Serisi Ankastre Fırın 111010037

Satıcı: Elite Ankastre Göztepe

27.128,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

9 27128.00
Teka HAK 627 R VN Vanilya Country Ankastre Fırın

Satıcı: ELİTE EXPRESS ANKASTRE

27.435,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

10 27435.00
Teka HAK 627 R VN COUNTRY VANİLYA KREM ANKASTRE RUSTİK FIRIN

Satıcı: Ankastre Grup

28.042,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 28042.00

Teka HAK 627 R VN Ankastre Fırın Fiyat Geçmişi

Teka HAK 627 R VN Ankastre Fırın Temel Özellikleri

65 lt
5
A
1
Yok

Teka HAK 627 R VN Ankastre Fırın Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Fırın Tipi Ankastre
• Fonksiyon Sayısı 5
• Hacim 65 lt
• Diğer Özellikler Derin Tepsi Izgara Teli LED Aydınlatma Sığ Tepsi

FIRIN

• Enerji Sınıfı A
• Kapak Sayısı 1
• Air Fryer Fonksiyonu Yok
• Aydınlatma Var
• Saat Yok

TASARIM

• Özel Tasarım Retro/Rustik
• Renk Bej
• Yükseklik 595 mm
• Genişlik 595 mm
• Derinlik 540 mm

Teka HAK 627 R VN Ankastre Fırın Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.