Fırın Tipi:
Hacim:
65 lt
Fonksiyon Sayısı:
6
Enerji Sınıfı:
A
Kapak Sayısı:
1

Teka HAK 629 WH Ankastre Fırın Fiyatları

Teka Hak 629 Wh Buhar Destekli Beyaz Ankastre Fırın

Satıcı: EGENİN EFESİ | 1 yorum

32.550,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 32550.00
Teka Hak 629 Wh Autoperfect Turbo Buhar Destekli Beyaz Ankastre Fırın

Satıcı: Dijital Ankastre

33.433,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 33433.00
Teka Hak 629 Wh Buhar Destekli Beyaz Ankastre Fırın

Satıcı: YILMAZ ANKASTRE

34.040,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 34040.80
Teka Hak 629 Wh Buhar Destekli Beyaz Ankastre Fırın

Satıcı: Ahidenal | 1 yorum

35.146,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 35146.56
Teka Hak 629 Beyaz Fırın

Satıcı: AhideNal

35.146,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 35146.56
Teka HAK 629 WH AUTOPERFECT Turbo Buhar Destekli Beyaz Ankastre Fırın

Satıcı: Dijital Ankastre

35.332,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 35332.56
Teka HAK 629 WH AUTOPERFECT Turbo Buhar Destekli Beyaz Ankastre Fırın

Satıcı: YILMAZ ANKASTRE

36.492,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

7 36492.00
Teka Hak 629 Wh Beyaz Multifonksiyonel Fırın

Satıcı: Ahidenal

37.792,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 37792.00
Teka HAK 629 WH BUHAR DESTEKLİ 9 PROGRAMLI BEYAZ ANKASTRE FIRIN

Satıcı: Ahidenal

37.980,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 37980.00
Teka HAK 629 WH BUHAR DESTEKLİ Beyaz Ankastre Fırın

Satıcı: Acarlar Online

37.992,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

10 37992.00
TEKA HAK 629 WH AUTOPERFECT Beyaz Ankastre 65LT Fırın 111020059

Satıcı: Elite Ankastre Göztepe

39.009,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

11 39009.00

Teka HAK 629 WH Ankastre Fırın Fiyat Geçmişi

Teka HAK 629 WH Ankastre Fırın Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Fırın Tipi Ankastre
• Fonksiyon Sayısı 6
• Hacim 65 lt
• Diğer Özellikler Multifonksiyonel Fırın Derin Tepsi Dijital Ekran İç Izgara Gömülebilir Düğmeler SoftClose Dokunmatik Kontrol Paneli Sığ Tepsi

FIRIN

• Enerji Sınıfı A
• Kapak Sayısı 1
• Zamanlayıcı Var
• Izgara Var
• Aydınlatma Var
• Saat Var

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 595 mm
• Genişlik 595 mm
• Derinlik 540 mm

Teka HAK 629 WH Ankastre Fırın Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.