Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: DESİBELA
2.699,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önceki fiyat
1 2699.10 ARİETE VİNTAGE Ariete Airy Fryer Dijital, Fritöz, HavaSatıcı: Desibela
2.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önceki fiyat
2 2999.00 Ariete 4616 Sıcak Hava Fritözü Airfryer SiyahSatıcı: Desibela
3.149,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 3149.00 Ariete 4616 Siyah Sıcak Hava Fritözü Air FryerSatıcı: Desibela
3.527,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
4 3527.02 Ariete 4616 Airfryer Siyah 2,6 Litre XL 1300W Sıcak Hava FritözüSatıcı: DESİBELA
3.499,00 TL + Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
5 3509 Ariete Airy Fryer Digital 4616, sıcak hava fritözü 3,5 litre, 60 dakikalık zamanlayıcı, LCD ve dokunmatik ekran, 7 pişirme kademeli, maksimum sıcaklık 200 °C, 1300 W, siyahSatıcı: decohomeevaksesuar
3.598,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
6 3598.00 Ariete 4616 Airy Fryer yağsız hava fritözüSatıcı: desibela
3.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önceki fiyat
7 3599.00 ARİETE VİNTAGE Ariete Airy Fryer Dijital, Fritöz, HavaSatıcı: EVDEKİ TREND
3.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önceki fiyat
8 3999.00