Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: LuckyArt
4.140,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 4140.00 Ariete 4623 Airy Fryer Dual, çift sepetli hava fritözü, 1700 W, kapasite 8 l, 3 pişirme fonksiyonu, dijital LED dokunmatik panel, 8 önceden ayarlanmış program, zamanlayıcı, 2 sepet, siyahSatıcı: desibela
6.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
2 6999.00 ARIETE AIRY CIFT HAZNELI HAVA FRITOZUSatıcı: BOZBEYLER
7.424,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
3 7424.10 ARIETE Airy Fryer Dual 8 Litre Çift Hazneli Xxl Airfryer 1700w Sıcak Hava FritözüSatıcı: VİTRİNDEDİR | 3 yorum
8.190,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önceki fiyat
4 8190.00 Ariete Airy Fryer Dual 8 Litre Çift Hazneli XXL Airfryer 1700W Sıcak Hava FritözüSatıcı: Ardaexpress
9.113,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önceki fiyat
5 9113.02 Ariete Dual Airyfryer Siyah 8 L XXXL 1700W Çift Hazneli SıcakSatıcı: ardaexpress
9.124,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
6 9124.00 Ariete Airy Çift Hazneli Hava FritözüSatıcı: Pm Puro Malzemeleri
12.879,00 TL + Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
7 12889 Ariete Airy Fryer Dual 8 Litre Çift Hazneli XXL Airfryer 1700W Sıcak Hava FritözüSatıcı: Desibela
13.524,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önceki fiyat
8 13524.00 Ariete Airy Çift Hazneli Hava Fritözü - SiyahSatıcı: PM Puro Malzemeleri
13.800,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
9 13800.00 Ariete Airy Fryer Dual Çift Hazneli XXL 8 L 1700 W Airfryer Sıcak Hava FritözüSatıcı: Desibela
13.800,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
10 13800.00 Ariete Airy Fryer Dual 8 Litre Çift Hazneli Xxl Airfryer 1700W Sicak Hava Fritözü SiyahSatıcı: Desibela
13.800,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
11 13800.00 Ariete Dual Airyfryer Siyah 8 Litre XXXL 1700W Çift Hazneli Sıcak Hava FritözüSatıcı: DESİBELA
13.800,00 TL + Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
12 13810