Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Amazon.com.tr
2.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
1 2499.00 KENWOOD HFP30.000BK Air Fryer XL Fritöz 2.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 dk önceki fiyat
2 2509 Kenwood HFP30.000BK Air Fryer Xl - SiyahSatıcı: hızlıreyon | 4 yorum
2.750,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
3 2750.80 Kenwood Hfp30.000bk Air Fryer Xl FritözSatıcı: Desibela
2.849,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 2849.00 Kenwood HFP30 Air Fry SiyahSatıcı: PAPATYAEV
3.224,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
5 3224.20 Kenwood HFP30.000BK Air Fryer XL FritözSatıcı: PapatyaEv
3.290,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
6 3290.00 Kenwood Hfp30.000Bk Airfryer XLSatıcı: TEKNOSA
3.297,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 3297.00 Kenwood HFP30.000BK Air Fryer XL FritözSatıcı: KENWOODTÜRKİYE
3.490,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
8 3490.00 Kenwood HFP30.000BK Air Fryer XL FritözSatıcı: SandığımMağazaları
3.490,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
9 3490.00 Kenwood C2RQ Khealthyfry Fritöz - SiyahSatıcı: Efe Elektronik
3.495,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
10 3495.08 Kenwood Air Fryer XL FritözSatıcı: Efe Elektronik
3.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
11 3509 Kenwood Hfp30.000bk Air Freyer Xl - FritozSatıcı: veraavm
3.599,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önceki fiyat
12 3599.10 Kenwood HFP30 Air Fry SiyahSatıcı: bilerekal
3.747,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
13 3747.80 Kenwood Air Fryer XL FritözSatıcı: GALLERY CRYSTAL
3.861,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
14 3861.00 Kenwood hfp30.000BK Air Freyer XL-FritözSatıcı: Vera Avm
3.849,00 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
15 3859 Kenwood Air Fryer XL FritözSatıcı: Veraavm
3.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
16 3999.00 Kenwood Air Fryer Xl Sicak Hava Fritozu Hfp30.000bkSatıcı: İBİŞLER ZÜCCACİYE
4.103,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önceki fiyat
17 4103.10