Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Trendyol | 62 yorum
3.399,00 TL + 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 3409 Schafer Fit Fry Dual Dijital Airfryer/Sicak Hava Fritozu Cok Amacli Pisirici-SiyahSatıcı: Cadde Avm
4.769,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
2 4769.10 Schafer Fit Fry Dual Dijital Airfryer Sıcak Hava FritözüSatıcı: züccaciyecim
5.668,57 TL + Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 5678.57 Schafer Fit Fry Dual Dijital Airfryer/Sicak Hava Fritozu 5.805,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
4 5805.00 Schafer Fit Fry Dual Dijital Airfryer/sıcak Hava FritözüSatıcı: EFEFARUKAVM
5.912,72 TL + Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
5 5922.72