Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Hepsiburada | 2860 yorum
2.389,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
1 2389.00 Tefal Easy Fry Grill Ey501815 4.2 Lt Yagsiz Fritoz 2.389,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
2 2389.00 TEFAL 18 Easy Fry & Grill Classic Yağsız Fritöz Airfryer, Hava ile Kızartma & IzgaraSatıcı: Trendyol | 2708 yorum
2.399,00 TL + 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 2409 Tefal Easy Fry Grill Ey501815 4.2 Lt Yagsiz Fritoz 2.649,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
4 2649.00 Tefal Ey5018 Easy Fry & Grill Classic Yağsız Fritöz Airfryer SiyahSatıcı: Mobil Depom
2.689,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 2689.00 Tefal Ey5018 Easy Fry&Grill Classic 4.2 L Airfryer Yağsız FritözSatıcı: Bolindirim
2.798,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 2798.00 Tefal Ey5018 Easy Fry & Grill Classic Yağsız Fritöz Airfryer SiyahSatıcı: NASA İLETİŞİM
2.898,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 2898.00 Tefal EY501815 Easy Fry & Grill Meca 1550 W Sıcak Hava FritözüSatıcı: emc-bilisim-ve-tekn | 25 yorum
2.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
8 2899.00 TEFAL Xl Easy Fry & Grill Classic Yağsız Fritöz Airfryer 4,2 Litre EYHFI83269Satıcı: BORTAŞ TEKNOJi
2.937,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 2937.00 Tefal EY501815 Easy Fry & Grill Meca 1550 Watt Fritöz - 1510002076Satıcı: Nasa İletişim
2.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
10 3009 Tefal EY501815 Easy Fry & Grill Meca 1550 W Sıcak Hava FritözüSatıcı: miraçsm
3.200,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
11 3200.00 Tefal EY501815 Easy Fry & Grill Meca 1550 W Sıcak Hava FritözüSatıcı: galaxystore
3.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
12 3299.00 Tefal EY5018 Easy Fry & Grill Classic Yağsız Fritöz Airfryer 4,2 Litre Kapasite Hava ile Kızartma & Izgara - 1510002076Satıcı: EymeleStore
3.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
13 3599.00 Tefal Easy Fry Grill EY5018 4,2 L Yağsız Fritöz 5.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
14 5099.00 Tefal Easy Fry & Grill Classic Yağsız Fritöz Airfryer 4,2 Litre Kapasite Hava ile Kızartma & Izgara - GriSatıcı: Bypazar
7.622,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
15 7622.10