Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: tekevim-vestel-yob
2.387,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
1 2387.00 VESTEL Lightfry Dx 3.5 Lt Yağsız FritözSatıcı: İLAY SHOPPİNG
2.749,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 2749.00 Vestel Lightfry DX 1500 W 3.5 LT FritözSatıcı: OrhanMob-Vestel-YOB
2.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
3 2799.00 Vestel Lıghtfry Dx Fritöz - Dark InoxSatıcı: OrhanMob-Vestel Yetkili Online Bayi | 96 yorum
2.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
4 2899.00 Vestel Lightfry DX 3.5 lt Yağsız FritözSatıcı: Has Elektronik
2.939,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
5 2939.02 Vestel Lightfry DX 1500 W 3.5 LT FritözSatıcı: VestelKurumsalMağaza
4.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
6 4299.00 Vestel LightFry DX 4.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 4299.00