Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Trendyol | 190 yorum
2.399,00 TL + 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯4 dk önceki fiyat
1 2409 Yui M50 Maxifry XXL 8 Litre Smart Dokunmatik Airfryer Sıcak Hava Fritöz SiyahSatıcı: İdeal Sanal
2.939,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
2 2939.02 Yui M50 Maxifry Xxl 8 Litre Smart Dokunmatik Airfryer Sıcak Hava Fritöz SiyahSatıcı: İdeal Sanal | 415 yorum
2.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
3 2999.00 Yui M50 Maxifry XXL 8 Litre Smart Dokunmatik Airfryer Sıcak Hava Fritöz SiyahSatıcı: İdeal Sanal
2.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
4 3009 Yui M50 Maxifry XXL 8 LT Smart Dokunmatik Airfryer Fritöz siyahSatıcı: emc-bilisim-ve-tekn
3.145,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
5 3145.48 Yui M50 Maxifry XXL 8 LT Smart Dokunmatik Airfryer Fritöz siyahSatıcı: İdealSanal
3.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
6 3199.00 Yui Air Fryer 8 Litre Siyah Maxifry XXL Akıllı FritözSatıcı: İdeal Sanal | 91 yorum
3.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 3499.00