DJI Osmo Mobile 8 Gimbal

Kullanım Alanı:
Dönüş Ekseni:
Batarya Kapasitesi:
3350 mAh
Çalışma Süresi:
10 sa
Otomatik Odaklama:
Var
Akıllı Takip:
Var
Hızlı Cihaz Bağlantısı:
Var
Bluetooth:
Var

DJI Osmo Mobile 8 Gimbal Fiyatları

DJI Osmo Mobile 8 siyah

Satıcı: n11

7.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 7749.00
DJI Osmo Mobile 8 Telefon Gimbal | Türkiye Karacasulu Garantili |

Satıcı: Trendyol

7.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 7899.00
Dji Osmo Mobile 8 Gimbal 8.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

3 8099.00
DJI Osmo Mobile 8 Gimbal

1 yorum

8.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

4 8099.00
DJI Osmo Mobile 8 siyah

Satıcı: mediamarkt

8.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 8100.00
DJI Osmo Mobile 8 Telefon Gimbal (Karfo KaracasuluGarantili)

Satıcı: MEDIAMARKT

8.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 8100.00
Dji Osmo Mobile 8

Satıcı: ARAS FOTO

8.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 8399.00
Dji Osmo Mobile 8

Satıcı: Novafotograf

8.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

8 8399.00
DJI Osmo Mobile 8 Telefon Gimbal (Karfo KaracasuluGarantili)

Satıcı: Haydi İste

8.555,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 8555.08
DJI Osmo Mobile 8 Telefon Gimbal 8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 8999.00
Osmo Mobile 8 Gimbal 9.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

11 9409
Djı Osmo Mobile 8 Smartphone Gimbal Karfo Karacasulu Garantili

Satıcı: Erçay Fotoğrafçılık Reklamcılık

9.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 9899.00
Djı Osmo Mobile 8 Telefon Gimbal | Türkiye Karacasulu Garantili |

Satıcı: Haydi iste

10.281,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

13 10281.00
DJI Djı Osmo Mobile 8 Gimbal ( 2 Yıl Djı Türkiye Garantili) - Füme

Satıcı: FOTOÇARŞI | 2 yorum

10.294,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

14 10294.24
DJI Osmo Mobile 8 Telefon Gimbal | Türkiye Karacasulu Garantili |

Satıcı: Fotoğrafline

10.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

15 10999.00
Djı Osmo Mobile 8 Gimbal - Ahşap

Satıcı: TRENDYPAZARS

21.547,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

16 21547.37

DJI Osmo Mobile 8 Gimbal Fiyat Geçmişi

DJI Osmo Mobile 8 Gimbal Temel Özellikleri

3350 mAh
10 sa
Var
Ekran:
Yok
Ağırlık:
370 g

DJI Osmo Mobile 8 Gimbal Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

HAREKET ÖZELLİKLERİ

• Dönüş Ekseni 3 Eksenli
• Pan Hızı 120 °/s
• Pan Aralığı (+) +360°
• Pan Aralığı (-) -360°
• Tilt Hızı 120 °/s
• Tilt Aralığı (+) +100°
• Tilt Aralığı (-) -224°
• Roll Hızı 120 °/s
• Roll Aralığı (+) +255°
• Roll Aralığı (-) -77°

BAĞLANTI VE GÜÇ

• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.3
• Kablo Girişi USB Type-C
• Batarya Kapasitesi 3350 mAh
• Şarj Süresi 2.5 sa
• Çalışma Süresi 10 sa

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Renk Seçenekleri Gri
• Açık Genişlik 107 mm
• Açık Yükseklik 288 mm
• Açık Derinlik 96 mm
• Kapalı Genişlik 95 mm
• Kapalı Yükseklik 190 mm
• Kapalı Derinlik 46 mm
• Ağırlık 370 g
• Yük Kapasitesi 300 g

DJI Osmo Mobile 8 Gimbal Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Ubeydullah K******** Profil Resmi

29 yorum

Ubeydullah K******** @epey DJI OSMO Mobile 8P'yi ekleyebilir misiniz.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 hafta önce
Epey Profil Resmi
Epey @Ubeydullah K******** https://www.epey.com/gimbal/dji-osmo-mobile-8p.html
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 2 hafta önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.