5.0 (1 oy) / Yorum Yaz

DJI Osmo Mobile SE Gimbal

Kullanım Alanı:
Dönüş Ekseni:
Batarya Kapasitesi:
2600 mAh
Çalışma Süresi:
8 sa
Otomatik Odaklama:
Var
Akıllı Takip:
Var
Hızlı Cihaz Bağlantısı:
Yok
Bluetooth:
Var

DJI Osmo Mobile SE Gimbal Fiyatları

DJI OSMO MOBILE SE Siyah-Gri 15 Saat Çalışma Süresi İle Stabilizasyon Özellikli Gimbal - Siyah - Gri

Satıcı: 4Berry | 104 yorum

3.557,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 3557.00
DJI Osmo Mobile SE Gimbal gri

Satıcı: 4berry

3.910,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 3910.00
Djı Osmo Mobile Se – Cep Telefonu Gimbal - Yaratıcı Çekim Modları (Ithalatçı Garantili)

Satıcı: 4berry

3.914,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 3914.00
DJI Osmo Mobile SE Gimbal 4.120,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 4120.00
DJI Osmo Mobile SE Gimbal

Satıcı: szkstore

4.199,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 4199.16
DJI Osmo Mobile SE Smartphone Gimbal (İthalatçı Garantili)

Satıcı: 4berry

4.274,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 4274.05
DJI OSMO Mobile SE akıllı telefon gimbal, 3 eksenli sabitleme, kullanışlı ve katlanabilir, ShotGuides'li Android ve iPhone gimbal, ActiveTrack 5.0 özellikli akıllı telefon gimbal, vlog sabitleyici

Satıcı: Birtek Teknoloji

4.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 4309
DJI OSMO MOBILE SE Siyah-Gri 15 Saat Çalışma Süresi İle Stabilizasyon Özellikli Gimbal - Siyah - Gri

Satıcı: VESAM | 104 yorum

5.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 5490.00
Osmo Mobile SE Smartphone Gimbal  | DJI Türkiye Karacasulu Garantili |

Satıcı: EnSonu

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

9 5999.00

DJI Osmo Mobile SE Gimbal Fiyat Geçmişi

DJI Osmo Mobile SE Gimbal Temel Özellikleri

2600 mAh
8 sa
Var
Yok
Var
Ekran:
Yok
Wi-Fi:
Yok

DJI Osmo Mobile SE Gimbal Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

HAREKET ÖZELLİKLERİ

• Dönüş Ekseni 3 Eksenli
• Pan Hızı 120 °/s
• Pan Aralığı (+) +172°
• Pan Aralığı (-) -161°
• Tilt Hızı 120 °/s
• Tilt Aralığı (+) +236°
• Tilt Aralığı (-) -107°
• Roll Hızı 120 °/s
• Roll Aralığı (+) +198°
• Roll Aralığı (-) -137°

BAĞLANTI VE GÜÇ

• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.1
• Wi-Fi Yok
• Batarya Kapasitesi 2600 mAh
• Şarj Süresi 2 sa
• Çalışma Süresi 8 sa

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Renk Seçenekleri Gri
• Yük Kapasitesi 290 g

DJI Osmo Mobile SE Gimbal Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.