3.4 (1 oy) / Yorum Yaz

Hohem iSteady M6 Gimbal

Kullanım Alanı:
Dönüş Ekseni:
Batarya Kapasitesi:
2600 mAh
Çalışma Süresi:
18 sa
Hızlı Cihaz Bağlantısı:
Yok
Bluetooth:
Var
Ekran:
Var
Wi-Fi:
Yok

Hohem iSteady M6 Gimbal Fiyatları

hohem iSteady M6 Kit 3 eksenli cep telefonu stabilizatörü, manyetik AI izleyicili Gimbal akıllı telefon, ayarlanabilir CCT/RGB dolum ışığı, 0,91 inç OLED ekran, maks. taşıma kapasitesi 400 g, Volgging

Satıcı: fotozeynep

7.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 7209
Hohem İsteady M6 Kit Akıllı Telefon Görüntü Sabitleyici Gimbal

Satıcı: fotozeynep

7.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

2 7209
Hohem Isteady M6 Kit Akıllı Telefon Görüntü Sabitleyici Gimbal

Satıcı: fotozeynep

7.753,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 7753.03
Hohem Isteady M6 Kit Akıllı Telefon Görüntü Sabitleyici Gimbal

Satıcı: FOTO ÇARŞI

7.861,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 7861.81
Hohem Isteady M6 Kit Akıllı Telefon Görüntü Sabitleyici Gimbal 8.292,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 8292.00
Hohem iSteady M6 Gimbal Kit 8.298,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 8298.00
Hohem iSteady M6 Kit Yapay Zeka Takip Sensörlü 3 Eksenli Telefon Sabitleyici Gimbal

Satıcı: FOTOÇARŞI | 31 yorum

8.495,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 8495.30
Hohem İsteady M6 Gimbal

Satıcı: Fotoaksesuar

8.679,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 8679.40
Hohem iSteady M6 Kit Akıllı Telefon Görüntü Sabitleyici Gimbal

Satıcı: Cazip Shop

9.311,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 9311.04
Hohem Isteady M6 Cep Telefonu Için 3 Eksenli Gimbal Stabilizer - Siyah

Satıcı: Vizör Foto Elektronik Market | 1 yorum

9.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

10 9899.00

Hohem iSteady M6 Gimbal Fiyat Geçmişi

Hohem iSteady M6 Gimbal Temel Özellikleri

2600 mAh
18 sa
Yok
Var
Yok
Ağırlık:
550 g

Hohem iSteady M6 Gimbal Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kullanım Alanı Telefon
• Fonksiyon Monopod Tripod
• Hızlı Cihaz Bağlantısı Yok
• Telefon Tutucu Var
• Azami Genişlik 98 mm
• Ekran Var
• Ekran Boyutu 0.91 inç
• Ekran Teknolojisi OLED
• Ekran Özellikleri Dokunmatik Ekran
• Vida Bağlantısı 1/4 inç
• Diğer Özellikler LED Işık

HAREKET ÖZELLİKLERİ

• Dönüş Ekseni 3 Eksenli
• Pan Aralığı (+) +360°
• Pan Aralığı (-) -360°
• Tilt Aralığı (+) +335°
• Tilt Aralığı (-) -335°
• Roll Aralığı (+) +335°
• Roll Aralığı (-) -335°

BAĞLANTI VE GÜÇ

• Bluetooth Var
• Wi-Fi Yok
• Kablo Girişi USB Type-C
• Batarya Kapasitesi 2600 mAh
• Şarj Süresi 3 sa
• Çalışma Süresi 18 sa

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Renk Seçenekleri Siyah
• Ağırlık 550 g
• Yük Kapasitesi 400 g

Hohem iSteady M6 Gimbal Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.