Hohem iSteady Q Gimbal

Kullanım Alanı:
Dönüş Ekseni:
Batarya Kapasitesi:
460 mAh
Çalışma Süresi:
5 sa
Akıllı Takip:
Var
Hızlı Cihaz Bağlantısı:
Yok
Bluetooth:
Var
Ekran:
Yok

Hohem iSteady Q Gimbal Fiyatları

Hohem iSteady Q Cep Telefonları için Uzatılabilir Çubuklu Stabilizer Gimbal

Satıcı: fotozeynep

2.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

1 2109
Hohem İsteady Q Cep Telefonları İçin Uzatılabilir Çubuklu Stabilizer Gimbal

Satıcı: fotozeynep

1.978,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

2 1978.90
Hohem İsteady Q Cep Telefonları İçin Uzatılabilir Çubuklu Stabilizer Gimbal

Satıcı: fotozeynep

1.978,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 1978.90
Hohem Isteady Q Cep Telefonları İçin Uzatılabilir Çubuklu Stabilizer Gimbal 1.999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 2009
Hohem Isteady Q Cep Telefonları Için Uzatılabilir Çubuklu Stabilizer Gimbal 2.079,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 2089
Hohem Isteady Q Telefon Için Uzatılabilir Çubuklu Gimbal Beya - Beyaz

Satıcı: StüdyoTeknik | 1 yorum

2.150,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 2150.00
Hohem Isteady Q Cep Telefonları Için Uzatılabilir Çubuklu Stabilizer Gimbal - Beyaz

Satıcı: antdijital | 17 yorum

2.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 2299.00
Hohem iSteady Q 2 Eksenli El Tipi Selfie Çubuğu Gimbal Stabilizatör

Satıcı: ANT DİJİTAL

2.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

8 2299.00
Hohem Isteady Q Cep Telefonları Için Uzatılabilir Çubuklu Stabilizer Gimbal

Satıcı: ANT DİJİTAL

2.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 2299.00

Hohem iSteady Q Gimbal Fiyat Geçmişi

Hohem iSteady Q Gimbal Temel Özellikleri

460 mAh
5 sa
Var
Yok
Var
Yok
Wi-Fi:
Yok
Ağırlık:
200 g

Hohem iSteady Q Gimbal Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

HAREKET ÖZELLİKLERİ

• Dönüş Ekseni 2 Eksenli
• Pan Aralığı (+) +360°
• Pan Aralığı (-) -360°
• Roll Aralığı (+) +360°
• Roll Aralığı (-) -360°

BAĞLANTI VE GÜÇ

• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 4.0
• Wi-Fi Yok
• Kablo Girişi USB Type-C
• Batarya Kapasitesi 460 mAh
• Çalışma Süresi 5 sa

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz
• Kapalı Genişlik 140 mm
• Kapalı Yükseklik 54 mm
• Kapalı Derinlik 36 mm
• Ağırlık 200 g
• Yük Kapasitesi 280 g

Hohem iSteady Q Gimbal Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.