Zhiyun Smooth 5S Gimbal

Kullanım Alanı:
Dönüş Ekseni:
Çalışma Süresi:
2.5 sa
Otomatik Odaklama:
Var
Akıllı Takip:
Var
Hızlı Cihaz Bağlantısı:
Yok
Bluetooth:
Var
Ekran:
Yok

Zhiyun Smooth 5S Gimbal Fiyatları

ZHIYUN Smooth-5S AI Pro 3 Eksenli Gimbal Stabilizatör - Akıllı Yüz Takibi ve 12 Saat Süreli Çalışma Süresi ile Profesyonel Video Çekimi

Satıcı: fotozeynep

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 7009
ZHIYUN Smooth-5S AI Pro 3 Eksenli Gimbal Stabilizatör - Akıllı Yüz Takibi ve 12 Saat Süreli Çalışma Süresi ile Profesyonel Video Çekimi

Satıcı: Ak Elektronik

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

2 7009
ZHIYUN Smooth-5S AI Pro [Resmi] AI Akıllı Telefon Gımbal, Gımbal Sabitleyici 3 Eksenli, Cep Telefonu Gımbal, Tripodlu, Cep Telefonu Sabitleyici, Vlog, YouTube, TikTok için

Satıcı: fotozeynep

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 7009
Zhıyun Smooth-5S Aı Pro

Satıcı: REFLEKS FOTOĞRAFÇILIK

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 6999.00
ZHIYUN SMOOTH-5S AI PRO

Satıcı: ARAS FOTO

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

5 6999.00
ZHIYUN SMOOTH-5S AI PRO

Satıcı: DELTA DİJİTAL FOTOĞRAFÇILIK

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

6 6999.00
Zhıyun Smooth-5s Aı Pro

Satıcı: tripodfoto

7.039,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

7 7039.12
Zhiyun Smooth 5S Aı Pro Telefon Gimbali

Satıcı: Fotokolik

7.109,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 7109.50
Zhiyun Smooth 5S AI Pro Telefon Gimbali - Siyah

Satıcı: FotoğrafLine | 7 yorum

7.395,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

9 7395.00
Zhiyun Smooth-5S AI Pro Yapay Zeka Takip Sensörlü 3 Eksenli Telefon Sabitleyici Gimbal 7.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 7749.00
Zhiyun Smooth-5S AI Gimbal 9.303,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

11 9303.80
Zhıyun Smooth-5s Aı Yapay Zeka Takip Sensörlü Telefon Sabitleyici Gimbal - Siyah

Satıcı: FOTOÇARŞI | 1 yorum

10.239,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

12 10239.01
Zhıyun Smooth-5s Aı Pro

Satıcı: ernpazarlama

20.574,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

13 20574.40

Zhiyun Smooth 5S Gimbal Fiyat Geçmişi

Zhiyun Smooth 5S Gimbal Temel Özellikleri

2.5 sa
Var
Yok
Var
Yok
Wi-Fi:
Yok
Ağırlık:
620 g

Zhiyun Smooth 5S Gimbal Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

HAREKET ÖZELLİKLERİ

• Dönüş Ekseni 3 Eksenli
• Pan Aralığı (+) +180°
• Pan Aralığı (-) -180°
• Tilt Aralığı (+) +209°
• Tilt Aralığı (-) -140°
• Roll Aralığı (+) +259°
• Roll Aralığı (-) -90°

BAĞLANTI VE GÜÇ

• Bluetooth Var
• Wi-Fi Yok
• Kablo Girişi USB Type-C
• Şarj Süresi 2 sa
• Çalışma Süresi 2.5 sa

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Renk Seçenekleri Gri
• Kapalı Genişlik 311 mm
• Kapalı Yükseklik 52 mm
• Kapalı Derinlik 168 mm
• Ağırlık 620 g

Zhiyun Smooth 5S Gimbal İle En Çok Karşılaştırılan Gimballar

Zhiyun Smooth 5S Gimbal Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.