Zhiyun Weebill 3S Gimbal

Kullanım Alanı:
Dönüş Ekseni:
Batarya Kapasitesi:
2600 mAh
Çalışma Süresi:
11.5 sa
Otomatik Odaklama:
Var
Akıllı Takip:
Var
Hızlı Cihaz Bağlantısı:
Var
Bluetooth:
Var

Zhiyun Weebill 3S Gimbal Fiyatları

Zhiyun Weebill 3S Handheld Gimbal Stabilizer

Satıcı: Ak Elektronik

14.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 14299.00
Zhiyun Weebill 3S Handheld Gimbal Stabilizer

Satıcı: DELTA DİJİTAL FOTOĞRAFÇILIK

14.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 14299.00
Zhiyun Weebill 3S Gimbal

Satıcı: NovaFotoğraf

14.959,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 14959.12
Zhiyun Weebill 3S Gimbal

Satıcı: tripodfoto

14.960,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 14960.00
Zhiyun WeeBill 3S Gimbal 14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 14999.00
Zhiyun Weebill 3S Handheld Gimbal Stabilizer

Satıcı: Nova Fotoğraf

15.119,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 15119.06
Zhiyun Weebill 3s Gimbal Siyah Renk ile Kamera Uyumlu ve Kullanıcı Dostu Tasarım

Satıcı: Fotoaksesuar | 4 yorum

15.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

7 15200.00
Zhiyun Weebill 3S Gimbal Stabilizer - Siyah

Satıcı: delta dijital | 2 yorum

15.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

8 15499.00
Zhiyun 127wee-3s Weebill 3S El Gimbalı 16.320,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 16320.00
Zhiyun Weebill 3S Handheld Gimbal Stabilizer Combo

Satıcı: Nova Fotoğraf

19.371,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 19371.56
Zhiyun Weebill 3S Gimbal

Satıcı: ylmzhome

28.227,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 28227.20

Zhiyun Weebill 3S Gimbal Fiyat Geçmişi

Zhiyun Weebill 3S Gimbal Temel Özellikleri

2600 mAh
11.5 sa
Var
Ekran:
Var
Wi-Fi:
Yok
Ağırlık:
1.05 kg

Zhiyun Weebill 3S Gimbal Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kullanım Alanı Kamera
• Fonksiyon Monopod
• Otomatik Odaklama Var
• Akıllı Takip Var
• Hızlı Cihaz Bağlantısı Var
• Telefon Tutucu Yok
• Ekran Var
• Ekran Boyutu 0.96 inç
• Ekran Özellikleri Dokunmatik Ekran
• Diğer Özellikler LED Işık

HAREKET ÖZELLİKLERİ

• Dönüş Ekseni 3 Eksenli
• Pan Aralığı (+) +360°
• Pan Aralığı (-) -360°
• Tilt Aralığı (+) +180°
• Tilt Aralığı (-) -130°
• Roll Aralığı (+) +60°
• Roll Aralığı (-) -280°

BAĞLANTI VE GÜÇ

• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.0
• Wi-Fi Yok
• Kablo Girişi USB Type-C
• Batarya Kapasitesi 2600 mAh
• Şarj Süresi 2 sa
• Çalışma Süresi 11.5 sa

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Renk Seçenekleri Siyah
• Açık Genişlik 305 mm
• Açık Yükseklik 210 mm
• Açık Derinlik 73 mm
• Ağırlık 1.05 kg

Zhiyun Weebill 3S Gimbal İle En Çok Karşılaştırılan Gimballar

Zhiyun Weebill 3S Gimbal Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.