Gitar Türü:
Sap Malzemesi:
Gövde Malzemesi:
Perde Sayısı:
Tel Sayısı:
Tel Türü:
Burgu Tipi:
Metal
Skala Uzunluğu:
65 cm

Barcelona LC-3900 Klasik Gitar Fiyatları

BARCELONA LC 3900 WH Klasik Gitar

Satıcı: Diyez Müzik Park

3.436,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

1 3436.08
BARCELONA LC 3900 BS Brown Sunburst Klasik Gitar

Satıcı: Diyez Müzik Park

3.436,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

2 3436.08
LC 3900 BB Mavi Siyah Sunburst Klasik Gitar

Satıcı: Genç Müzik

3.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

3 3860
BARCELONA LC 3900 WH Klasik Gitar

Satıcı: DİYEZ MÜZİK PARK

3.431,60 TL + Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 3441.6
BARCELONA LC 3900 BB Mavi Siyah Sunburst Klasik Gitar

Satıcı: DİYEZ MÜZİK PARK

3.431,60 TL + Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 3441.6
Lc 3900 Bb Mavi Siyah Sunburst Klasik Gitar 9512005136604

Satıcı: Genç Müzik

3.890,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

6 3900
Barcelona Lc 3900 Bs Brown Sunburst Klasik Gitar

Satıcı: diyezmuzikpark

3.524,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

7 3524.85
Barcelona LC 3900 BB Mavi Siyah Sunburst Klasik Gitar 3.618,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 3618.10
Lc 3900 Yw Kahverengi Klasik Gitar

Satıcı: Genç Müzik

3.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

9 3709
Lc 3900 Nl Klasik Gitar Hediyeli

Satıcı: Genç Müzik

3.730,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

10 3740
BARCELONA LC 3900 BS Brown Sunburst Klasik Gitar

Satıcı: Diyez Müzik Park

3.730,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

11 3740
Barcelona Lc 3900 Yw Kahverengi Klasik Gitar

Satıcı: GencMuzik

3.790,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

12 3790.20
Barcelona LC 3900 YW 4/4 Klasik Gitar

Satıcı: Genç Müzik

3.950,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 3950.11
Barcelona Lc 3900 Yw Natural Klasik Gitar Hediyeli

Satıcı: Empathy Müzik Aletleri Mağazaları

4.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 4299.00

Barcelona LC-3900 Klasik Gitar Fiyat Geçmişi

Barcelona LC-3900 Klasik Gitar Temel Özellikleri

Metal
65 cm

Barcelona LC-3900 Klasik Gitar Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

GÖVDE ÖZELLİKLERİ

• Gövde Malzemesi Ihlamur
• Yan Malzemesi Ihlamur
• Arka Malzemesi Ihlamur

SAP ÖZELLİKLERİ

TASARIM VE ÖLÇÜLER

Barcelona LC-3900 Klasik Gitar Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.