4.0 (1 oy) / Yorum Yaz

Cort AF510M Akustik Gitar

Gitar Türü:
Sap Malzemesi:
Gövde Malzemesi:
Perde Sayısı:
Tel Sayısı:
Tel Türü:
Burgu Tipi:
Döküm
Skala Uzunluğu:
65 cm

Cort AF510M Akustik Gitar Fiyatları

CORT AF510M-OP Akustik Gitar Maun Folk Kasa Endonezya

Satıcı: Enstrumarket

6.532,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 6532.17
CORT AF510M OP AKUSTİK GİTAR, OPEN PORE

Satıcı: Cengiz Sanat Evi

6.749,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 6749.10
CORT AF510M OP AKUSTİK GİTAR, OPEN PORE

Satıcı: CENGİZ SANAT EVİ

6.714,15 TL + Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

3 6724.15
Cort Af510M Op Akustik Gitar

Satıcı: oneryavuzmuzik

7.488,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

4 7488.80
Cort AF510MOP Akustik Gitar Küçük Kasa

Satıcı: MyDukkan

7.551,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 7561.94
Af510M Op Akustik Gitar, Open Pore Maun, Folk Kasa, Tamamı M Akustik Gitar, Tamamen Maun 5554443330563

Satıcı: Öner Yavuz Müzik Aletleri

7.610,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 7620
Cort Af510M Op Akustik Gitar

Satıcı: 7notaMüzik

7.927,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

7 7927.61
CORT AF510M OP

Satıcı: DİYEZ MÜZİK PARK

8.180,22 TL + Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

8 8190.22
CORT Af510m Op Akustik Gitar, Open Pore Maun, Folk Kasa, Tamamı M Akustik Gitar, Tamamen Maun

Satıcı: Öner Yavuz Müzik Aletleri

8.371,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

9 8371.00
CORT AKUSTİK GİTAR, OPEN PORE

Satıcı: MusicShop

8.477,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

10 8477.00
Cort Af510m OP Akustik Gitar 8.624,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

11 8624.80

Cort AF510M Akustik Gitar Fiyat Geçmişi

Cort AF510M Akustik Gitar Temel Özellikleri

Döküm
65 cm

Cort AF510M Akustik Gitar Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

GÖVDE ÖZELLİKLERİ

• Gövde Tipi Concert
• Gövde Malzemesi Maun
• Yan Malzemesi Maun
• Arka Malzemesi Maun

SAP ÖZELLİKLERİ

• Sap Malzemesi Maun
• Köprü Malzemesi Gül
• Klavye Malzemesi Gül
• Perde Sayısı 20 perdeli
• Tel Sayısı 6 telli
• Tel Türü Çelik
• Burgu Tipi Döküm

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Renk Seçenekleri Kahverengi
• Skala Uzunluğu 65 cm
• Üst Eşik Genişliği 4.5 cm

Cort AF510M Akustik Gitar İle En Çok Karşılaştırılan Gitarlar

Cort AF510M Akustik Gitar Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.