Cort G110 Elektro Gitar

Gitar Türü:
Sap Malzemesi:
Gövde Malzemesi:
Perde Sayısı:
Tel Sayısı:
Tel Türü:
Burgu Tipi:
Döküm
Skala Uzunluğu:
65 cm

Cort G110 Elektro Gitar Fiyatları

CORT G110Opsb Elektro Gitar Kılıf Ve Pena Hediyeli

Satıcı: Enstrumarket

8.695,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

1 8695.00
Cort Elektro Gitar G110OPBC

Satıcı: Amazon.com.tr

9.310,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 9320.75
CORT G110OPBC Elektro Gitar

Satıcı: Enstrumarket

9.310,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 9310.75
Cort Elektro Gitar G110OPSB

Satıcı: Amazon.com.tr

9.856,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

4 9866.91
Cort Elektro Gitar G110OPBK

Satıcı: Amazon.com.tr

10.097,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

5 10107
CORT Elektro Gitar Kılıf Ve Pena Hediyeli

Satıcı: Akademi Müzik

11.037,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

6 11037.00
Cort G110Opbc (H-S-S) Elektro Gitar

Satıcı: GencMuzik

11.054,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

7 11054.79
CORT G110OPBC ELEKTRO GİTAR, OPEN PORE VİŞNE, (H-S-S)

Satıcı: Akademi Müzik

11.345,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

8 11345.70
CORT G110OPBK 11.686,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 11696
CORT G110OPSB

Satıcı: DİYEZ MÜZİK PARK

11.686,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 11696
Cort G110opsb Elektro Gitar 12.321,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 12321.27
Cort G110opbk Elektro Gitar

Satıcı: Diyez Müzik Park

13.337,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 13337.50
Cort G110opsb Elektro Gitar

Satıcı: Diyez Müzik Park

13.337,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 13337.50

Cort G110 Elektro Gitar Fiyat Geçmişi

Cort G110 Elektro Gitar Temel Özellikleri

Döküm
65 cm
Manyetik Seçici:
Var

Cort G110 Elektro Gitar Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Gitar Türü Elektro
• Gitar Tipi Double Cut
• Diğer Özellikler Askı Pimi Orta Manyetik/Single Coil Tremolo Kolu

GÖVDE ÖZELLİKLERİ

• Gövde Tipi Bolt-On
• Gövde Malzemesi Kavak
• Yan Malzemesi Kavak
• Arka Malzemesi Kavak

SAP ÖZELLİKLERİ

• Sap Malzemesi Akça
• Köprü Malzemesi Ayarlanabilir Metal
• Klavye Malzemesi Jatoba
• Perde Sayısı 22 perdeli
• Tel Sayısı 6 telli
• Tel Türü Çelik
• Burgu Tipi Döküm Krom Kaplama

ELEKTRİK ÖZELLİKLERİ

TASARIM VE ÖLÇÜLER

Cort G110 Elektro Gitar Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.