Cort M600 Elektro Gitar

Gitar Türü:
Sap Malzemesi:
Gövde Malzemesi:
Perde Sayısı:
Tel Sayısı:
Tel Türü:
Burgu Tipi:
Döküm
Skala Uzunluğu:
63 cm

Cort M600 Elektro Gitar Fiyatları

CORT M600 TBB ELEKTRO GİTAR, TRANS BLACK BURST

Satıcı: CENGİZ SANAT EVİ

22.525,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

1 22535
CORT M600 TBB ELEKTRO GİTAR, TRANS BLACK BURST

Satıcı: Cengiz Sanat Evi

23.849,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

2 23849.10
CORT M600 TBB 6-Telli Elektro Gitar – Trans Black Burst

Satıcı: Öner Yavuz Müzik Aletleri

25.383,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

3 25393
CORT M600 BB 6-Telli Elektro Gitar – Blue Burst

Satıcı: Öner Yavuz Müzik Aletleri

25.383,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

4 25393
CORT M600 TSB 6-Telli Elektro Gitar – Tobacco Sunburst

Satıcı: Öner Yavuz Müzik Aletleri

25.383,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

5 25393
CORT M600 TBB ELEKTRO GİTAR, TRANS BLACK BURST

Satıcı: Öner Yavuz Müzik Aletleri

25.499,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

6 25499.38
CORT M600 BB Elektro Gitar - Blue Burst | Maun Gövde, Duncan Designed HB102 Manyetikler ve Sabit Kö

Satıcı: Öner Yavuz Müzik Aletleri

27.921,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 27921.00
CORT M600 TSB Elektro Gitar - Sunburst | Çift Kesik Gövde, Klasik Tasarım ve Profesyonel Ton

Satıcı: Öner Yavuz Müzik Aletleri

27.921,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 27921.00
CORT M600 BB 6-Telli Elektro Gitar-Blue Burst

Satıcı: DİYEZ MÜZİK PARK

29.934,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

9 29944

Cort M600 Elektro Gitar Fiyat Geçmişi

Cort M600 Elektro Gitar Temel Özellikleri

Döküm
63 cm

Cort M600 Elektro Gitar Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

GÖVDE ÖZELLİKLERİ

• Gövde Malzemesi Akça
• Yan Malzemesi Maun
• Arka Malzemesi Maun

SAP ÖZELLİKLERİ

• Sap Malzemesi Maun
• Köprü Malzemesi Ayarlanabilir Metal
• Eşik Malzemesi NuBone
• Klavye Malzemesi Gül
• Perde Sayısı 22 perdeli
• Tel Sayısı 6 telli
• Tel Türü Çelik
• Burgu Tipi Döküm

ELEKTRİK ÖZELLİKLERİ

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Renk Seçenekleri Kırmızı Mavi
• Skala Uzunluğu 63 cm
• Üst Eşik Genişliği 4.5 cm

Cort M600 Elektro Gitar Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.