Gitar Türü:
Sap Malzemesi:
Gövde Malzemesi:
Perde Sayısı:
Tel Sayısı:
Tel Türü:
Burgu Tipi:
Döküm
Skala Uzunluğu:
65 cm

Cort SFX-MEM Elektro Akustik Gitar (Maun) Fiyatları

Cort SFX-MEM OP Elektro Akustik Gitar İnce Kasa

Satıcı: Amazon.com.tr

9.874,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

1 9884
Cort Sfx-mem Op Elektro Akustik Gitar

Satıcı: ROTA MÜZİK

10.129,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 10129.95
CORT SFX-MEM OP ELEKTRO AKUSTİKGİTAR, OPEN PORE, TAMAMI MAUN, KAPA

Satıcı: Müzik Reyonu

10.172,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 10172.81
Cort Sfx-Mem Op Elektro Akustik Gitar. Open Pore. Tamamı Maun.

Satıcı: Genç Müzik

10.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 10260
CORT SFX-MEM OP ELEKTRO AKUSTİKGİTAR, OPEN PORE, TAMAMI MAUN, KAPA ELEKTRO AKUSTİK GİTAR

Satıcı: EnstruMarket

11.002,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 11002.26
CORT SFX-MEM OP ELEKTRO AKUSTİKGİTAR, OPEN PORE, TAMAMI MAUN, KAPA ELEKTRO AKUSTİK GİTAR

Satıcı: Akademi Müzik

11.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 11400.00
CORT SFX-MEM OP

Satıcı: DİYEZ MÜZİK PARK

11.852,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

7 11862
Cort Sfx-Mem Op Elektro Akustik Gitar, Open Pore, Cutaway, İnce Kasa

Satıcı: Diyez Müzik Park

13.527,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 13527.70
Cort SFX-MEM OP Elektro Akustik Gitar-Open Pore (Orta Seviye) İnce Kasa (Slim Body) Tasarımı, Tamamı Maun (All-Mahogany) Gövde, Cort CE304T EQ ve Doğal Mat Bitiş

Satıcı: EZGİCAN MÜZİK

14.046,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

9 14056

Cort SFX-MEM Elektro Akustik Gitar (Maun) Fiyat Geçmişi

Cort SFX-MEM Elektro Akustik Gitar Ürün Ailesi

Cort SFX-MEM Maun Elektro Akustik Gitar Maun 9.874,00 TL
Cort SFX-ME Ladin Elektro Akustik Gitar Ladin 10.058,41 TL

Cort SFX-MEM Elektro Akustik Gitar (Maun) Temel Özellikleri

Döküm
65 cm

Cort SFX-MEM Elektro Akustik Gitar (Maun) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

GÖVDE ÖZELLİKLERİ

• Gövde Tipi Slim Body
• Gövde Malzemesi Maun
• Yan Malzemesi Maun
• Arka Malzemesi Maun

SAP ÖZELLİKLERİ

• Sap Malzemesi Maun
• Köprü Malzemesi Merbau
• Klavye Malzemesi Merbau
• Perde Sayısı 20 perdeli
• Tel Sayısı 6 telli
• Tel Türü Çelik
• Burgu Tipi Döküm

ELEKTRİK ÖZELLİKLERİ

• Kontrolcü Ses 3-Band EQ

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Renk Seçenekleri Kahverengi
• Skala Uzunluğu 65 cm
• Üst Eşik Genişliği 4.5 cm
• Gövde Derinliği 8 cm

Cort SFX-MEM Elektro Akustik Gitar (Maun) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.