Cort X100 Elektro Gitar

Gitar Türü:
Sap Malzemesi:
Gövde Malzemesi:
Perde Sayısı:
Tel Sayısı:
Tel Türü:
Burgu Tipi:
Döküm
Skala Uzunluğu:
65 cm

Cort X100 Elektro Gitar Fiyatları

CORT ENDONEZYA ELEKTRO GİTAR , OPEN PORE BLACK CHERRY BURST (H-H)

Satıcı: Enstrumarket

9.839,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

1 9839.81
Cort X100 Opbb Elektro Gitar Open Pore Black Cherry Burst

Satıcı: RockDükkanı

10.353,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

2 10353.00
Cort X100 OPBC ELEKTRO GİTAR, OPEN PORE, (H-H)

Satıcı: Saga Müzik

10.371,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 10371.72
Cort Elektro Gitar X100 OPBB

Satıcı: Amazon.com.tr

10.474,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 10484
CORT X100 OPBB ELEKTRO GİTAR, OPEN PORE BLACK CHERRY BURST (H-H)

Satıcı: CENGİZ SANAT EVİ

10.624,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 10634
X100 Opbb Hh Elektro Gitar Kılıf+Pena+Jak Kablo+Askı

Satıcı: Genç Müzik

10.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

6 10809
Cort X100 Opbb Elektro Gitar Open Pore Black Cherry Burst

Satıcı: rotamuzik

10.864,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

7 10864.67
X100 Opbb Elektro Gitar (H-H) Kılıf Pena

Satıcı: Genç Müzik

10.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

8 11009
Cort X100 Opbc Open Pore (h-h) Elektro Gitar 11.147,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 11147.50
Cort X100 Opbk Elektro Gitar (Kılıf - Askı - Jak - Pena) 11.830,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 11830.00
CORT X100 Opbb Hh Elektro Gitar Kılıf+pena+jak Kablo+askı

Satıcı: Genç Müzik

11.890,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

11 11890.00
CORT X100 OPBB Elektro Gitar | Open Pore Black Cherry Burst - HH Manyetik

Satıcı: Öner Yavuz Müzik Aletleri

12.234,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

12 12234.00
CORT X100 OPBK 12.353,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 12363
Cort X100 Opbk Elektro Gitar

Satıcı: Diyez Müzik Park

14.099,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 14099.60

Cort X100 Elektro Gitar Fiyat Geçmişi

Cort X100 Elektro Gitar Temel Özellikleri

Döküm
65 cm
Manyetik Seçici:
Var

Cort X100 Elektro Gitar Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Gitar Türü Elektro
• Gitar Tipi Double Cut
• Diğer Özellikler Askı Pimi Tremolo Kolu

GÖVDE ÖZELLİKLERİ

• Gövde Tipi Bolt-On
• Gövde Malzemesi Meranti
• Yan Malzemesi Meranti
• Arka Malzemesi Meranti

SAP ÖZELLİKLERİ

• Sap Malzemesi Akça
• Köprü Malzemesi Ayarlanabilir Metal
• Klavye Malzemesi Jatoba
• Perde Sayısı 24 perdeli
• Tel Sayısı 6 telli
• Tel Türü Çelik
• Burgu Tipi Döküm Krom Kaplama

ELEKTRİK ÖZELLİKLERİ

• Köprü Manyetiği Humbucker
• Sap Manyetiği Humbucker
• Manyetik Seçici Var
• Kontrolcü Ses Ton 3 Yollu Seçici

TASARIM VE ÖLÇÜLER

Cort X100 Elektro Gitar Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.