Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Diyez Müzik Park
15.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
1 15000.00 Ibanez Gsr206B-Wnf 6 Telli Bas GitarSatıcı: GencMuzik
15.300,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
2 15300.00 IBANEZ GSR206B-WNF 6 Telli Bas GitarSatıcı: DİYEZ MÜZİK PARK
15.980,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 15990 IBANEZ GSR206B-WNF 6 Telli Bas GitarSatıcı: Diyez Müzik Park
16.150,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
4 16150.00 IBANEZ GIO Serisi Elektrikli Bas 6 Telli - Ceviz Düz (GSR206B-WNF)Satıcı: MyDukkan
16.490,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
5 16490.00 SX İbanez GSR206B-WNF 6 Telli Bas GitarSatıcı: Empathy Müzik Aletleri Mağazaları
16.490,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 16490.00 IBANEZ GSR206B-WNF 6 Telli Bas GitarSatıcı: Müzik Reyonu
17.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 17000.00 Ibanez GSR206B-WNF 6 Telli Bas GitarSatıcı: Müzik Reyonu
17.314,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 17314.50