Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: rotamuzik
19.464,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
1 19464.84 Ibanez Ijsr190U-Bk Siyah 4 Telli Elektro Bas Gitar SetiSatıcı: rotamuzik
19.726,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
2 19726.31 Ibanez Ijsr190U-Bk Siyah 4 Telli Elektro Bas Gitar SetiSatıcı: SagaMüzikÇekmeköy
20.984,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
3 20984.26 IBANEZ IJSR190U-WNS Walnut Sunburst 4 Telli Elektro Bas Gitar Seti Gigbag & Aksesuar Seti Dahil 22.356,00 TL + Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 22366 IBANEZ IJSR190U-BK Siyah 4 Telli Elektro Bas Gitar Seti 22.356,00 TL + Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 22366 IBANEZ Jumpstart Başlangıç Kiti E-Bass 4 String - Siyah Amp, Gigbag, Picks, Strap & Headphones (IJSR190-BK), 102 x 42 x 16 cmSatıcı: Empathy Müzik Aletleri Mağazaları
23.085,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
6 23085.00 IBANEZ IJSR190U-BK Siyah 4 Telli Elektro Bas Gitar SetiSatıcı: Diyez Müzik Park
23.085,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 23085.00 Ibanez Ijsr190U Bk Siyah 4 Telli Elektro Bas Gitar SetiSatıcı: Empathy Müzik Aletleri Mağazaları
23.571,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
8 23571.00 IBANEZ IJSR190U-WNS Walnut Sunburst 4 Telli Elektro Bas Gitar Seti Gigbag & Aksesuar Seti DahilSatıcı: Empathy Müzik Aletleri Mağazaları
23.571,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
9 23571.00