Gitar Türü:
Sap Malzemesi:
Gövde Malzemesi:
Perde Sayısı:
Tel Sayısı:
Tel Türü:
Burgu Tipi:
Döküm
Skala Uzunluğu:
65 cm

Ibanez PF15ECE Elektro Akustik Gitar Fiyatları

IBANEZ PF serisi akustik gitar, 6 telli performans (PF15ECE-BK)

Satıcı: Amazon.com.tr

14.925,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

1 14935.07
Ibanez PF15ECE-NT Elektro Akustik Gitar (KILIF+ASKI+JAK+PENA)

Satıcı: Saga Müzik

14.984,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

2 14984.52
Ibanez PF15ECE-BK Elektro Akustik Gitar

Satıcı: ROTA MÜZİK

15.242,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

3 15242.62
Ibanez Pf15Ece-Nt Elektro Akustik Gitar

Satıcı: Amazon.com.tr

15.291,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 15301.92
Ibanez PF15ECE-NT Elektro Akustik Gitar

Satıcı: DİYEZ MÜZİK PARK

15.272,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 15282
Ibanez Pf15ECE-NT Elektro Akustik Gitar 16.102,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 16102.00
IBANEZ PF15ECE-NT Elektro Akustik Gitar

Satıcı: Zuhal Müzik

16.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 16600.00
Ibanez PF15ECE-TBS Elektro Akustik Gitar Şeffaf Mavi Sunburst

Satıcı: Amazon.com.tr

17.144,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

8 17154.29
IBANEZ PF15ECE-NT Elektro Akustik Gitar

Satıcı: Empathy Müzik Aletleri Mağazaları

17.430,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 17430.00
Ibanez PF15ECE-NT Elektro Akustik Gitar (KILIF+ASKI+JAK+PENA)

Satıcı: SAGA MÜZİK ÇEKMEKÖY

17.596,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 17606

Ibanez PF15ECE Elektro Akustik Gitar Fiyat Geçmişi

Ibanez PF15ECE Elektro Akustik Gitar Temel Özellikleri

Döküm
65 cm

Ibanez PF15ECE Elektro Akustik Gitar Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

GÖVDE ÖZELLİKLERİ

• Gövde Tipi Dretnot
• Gövde Malzemesi Ladin
• Yan Malzemesi Okoume
• Arka Malzemesi Okoume

SAP ÖZELLİKLERİ

• Sap Malzemesi Defne
• Köprü Malzemesi Defne
• Klavye Malzemesi Defne
• Perde Sayısı 20 perdeli
• Tel Sayısı 6 telli
• Tel Türü Çelik
• Burgu Tipi Döküm Krom Kaplama

ELEKTRİK ÖZELLİKLERİ

• Kontrolcü Ekolayzer Ses

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Renk Seçenekleri Siyah Naturel Mavi
• Skala Uzunluğu 65 cm
• Üst Eşik Genişliği 4 cm
• Gövde Uzunluğu 51 cm
• Gövde Genişliği 40 cm
• Gövde Derinliği 12.5 cm

Ibanez PF15ECE Elektro Akustik Gitar Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.