Madison MEG-3 Elektro Gitar

Gitar Türü:
Sap Malzemesi:
Gövde Malzemesi:
Perde Sayısı:
Tel Sayısı:
Tel Türü:
Burgu Tipi:
Döküm
Manyetik Seçici:
Var

Madison MEG-3 Elektro Gitar Fiyatları

Madison MEG-3BK Siyah Elektro Gitar

Satıcı: Katre Müzik

6.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

1 6309
Madison Meg-3Bk Siyah Elektro Gitar

Satıcı: KatreMüzik

6.336,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

2 6336.00
Madison Meg-3Bk Siyah Elektro Gitar (Maple Klavye)

Satıcı: Enstrumarket

6.345,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

3 6345.00
Madison Meg-3Bk Siyah Elektro Gitar (Maple Klavye)

Satıcı: Saga Müzik

6.366,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

4 6366.92
Madison Meg-3Bk Siyah Elektro Gitar

Satıcı: SagaMüzikÇekmeköy

6.699,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

5 6699.69
Madison MEG-3TRD Trans Red Burst Elektro Gitar

Satıcı: DİYEZ MÜZİK PARK

6.912,88 TL + Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

6 6922.88
Madison MEG-3TS Sunburst Elektro Gitar

Satıcı: DİYEZ MÜZİK PARK

6.912,88 TL + Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

7 6922.88
Madison Trans Red Burst Elektro Gitar

Satıcı: Cangöz Müzik

7.210,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

8 7210.50
Madison Sunburst Elektro Gitar

Satıcı: Cangöz Müzik

7.210,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

9 7210.50
Madison Meg-3trd Trans Red Burst Elektro Gitar 7.362,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 7362.30
Madison Meg-3ts Sunburst Elektro Gitar 7.362,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

11 7362.30
Madison MEG-3TRD Trans Red Burst Elektro Gitar, Strat Gövde, Maple Sap, 22 Fret

Satıcı: Diyez Müzik Park

7.590,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

12 7600

Madison MEG-3 Elektro Gitar Fiyat Geçmişi

Madison MEG-3 Elektro Gitar Temel Özellikleri

Döküm
Var

Madison MEG-3 Elektro Gitar Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Gitar Türü Elektro
• Gitar Tipi Double Cut
• Diğer Özellikler Askı Pimi Orta Manyetik/Single Coil Tremolo Kolu

GÖVDE ÖZELLİKLERİ

• Gövde Tipi Stratocaster
• Gövde Malzemesi Ihlamur
• Yan Malzemesi Ihlamur
• Arka Malzemesi Ihlamur

SAP ÖZELLİKLERİ

• Sap Malzemesi Akça
• Köprü Malzemesi Ayarlanabilir Metal
• Klavye Malzemesi Akça
• Perde Sayısı 22 perdeli
• Tel Sayısı 6 telli
• Tel Türü Çelik
• Burgu Tipi Döküm Krom Kaplama

ELEKTRİK ÖZELLİKLERİ

TASARIM VE ÖLÇÜLER

Madison MEG-3 Elektro Gitar Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.