4.0 (1 oy) / Yorum Yaz

Midex CEG-30 Elektro Gitar

Gitar Türü:
Sap Malzemesi:
Gövde Malzemesi:
Perde Sayısı:
Tel Sayısı:
Tel Türü:
Burgu Tipi:
Krom Kaplama

Midex CEG-30 Elektro Gitar Fiyatları

Midex CEG-30RD 4-6 Yaş Çocuklar İçin Amfili Full 1/4 30 İnç Elektro Gitar Seti RED

Satıcı: Amazon.com.tr

5.120,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

1 5130.5
Midex CEG-30BL 4-6 Yaş Çocuklar İçin Amfili Full 1/4 30 İnç Elektro Gitar Seti Blue Black

Satıcı: Amazon.com.tr

5.120,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 5130.5
Midex PU 4-6 Yaş Çocuklar İçin Amfili Full 1/4 30 İnç Elektro Gitar Seti Mor

Satıcı: Yonka Müzik

5.120,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 5120.50
Midex BL 4-6 Yaş Çocuklar İçin Amfili Full 1/4 30 İnç Elektro Gitar Seti Blue Black

Satıcı: Yonka Müzik

5.120,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 5120.50
Midex CEG-30BK 4-6 Yaş Çocuklar İçin Amfili Full 1/4 30 İnç Elektro Gitar Seti Full Black

Satıcı: Amazon.com.tr

5.271,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

5 5281.2
Midex CEG-30BS 4-6 Yaş Çocuklar İçin Amfili Full 1/4 30 İnç Elektro Gitar Seti

Satıcı: YONKA MÜZİK MARKET

5.391,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

6 5391.00
Midex CEG-30PU 4-6 Yaş Çocuklar İçin Amfili Full 1/4 30 İnç Elektro Gitar Seti Mor

Satıcı: YONKA MÜZİK MARKET

5.391,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

7 5391.00
Midex CEG-30PK 4-6 Yaş Çocuklar İçin Amfili Full 1/4 30 İnç Elektro Gitar Seti Pembe

Satıcı: Yonka Müzik Market

5.990,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

8 6000
Midex CEG-30PU 4-6 Yaş Çocuklar İçin Amfili Full 1/4 30 İnç Elektro Gitar Seti Mor

Satıcı: Yonka Müzik Market

5.990,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

9 6000

Midex CEG-30 Elektro Gitar Fiyat Geçmişi

Midex CEG-30 Elektro Gitar Temel Özellikleri

Krom Kaplama

Midex CEG-30 Elektro Gitar Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

GÖVDE ÖZELLİKLERİ

• Gövde Tipi Bolt-On
• Gövde Malzemesi Ihlamur
• Yan Malzemesi Ihlamur
• Arka Malzemesi Ihlamur

SAP ÖZELLİKLERİ

• Sap Malzemesi Akça
• Köprü Malzemesi Ayarlanabilir Metal
• Klavye Malzemesi Akça
• Perde Sayısı 21 perdeli
• Tel Sayısı 6 telli
• Tel Türü Çelik
• Burgu Tipi Krom Kaplama

ELEKTRİK ÖZELLİKLERİ

• Kontrolcü Ses

TASARIM VE ÖLÇÜLER

Midex CEG-30 Elektro Gitar Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.