Midex CG-270 Klasik Gitar

Gitar Türü:
Sap Malzemesi:
Gövde Malzemesi:
Perde Sayısı:
Tel Sayısı:
Tel Türü:
Burgu Tipi:
Metal

Midex CG-270 Klasik Gitar Fiyatları

Midex CG-270WH Beyaz Renk Klasik Gitar 4/4 Yetişkin Boy Sap Ayarlı Full Set

Satıcı: Amazon.com.tr

2.460,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

1 2470.5
Midex Cg-270bl Klasik Gitar 4/4 Yetişkin Boy Sap Ayarlı Full Set

Satıcı: Yonkamuzikmarket.AŞ

2.456,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 2456.50
Midex Cg-270rd Kırmızı Renk Klasik Gitar 4/4 Yetişkin Boy Sap Ayarlı Full Set

Satıcı: Yonkamuzikmarket.AŞ

2.456,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 2456.50
Midex Cg-270wh Beyaz Renk Klasik Gitar 4/4 Yetişkin Boy Sap Ayarlı Full Set

Satıcı: Yonka Müzik

2.460,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 2460.50
Midex Cg-270rd Kırmızı Renk Klasik Gitar 4/4 Yetişkin Boy Sap Ayarlı Full Set

Satıcı: Yonka Müzik

2.460,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 2460.50
Midex CG-270BK Siyah Klasik Gitar 4/4 Yetişkin Boy Sap Ayarlı Full Set

Satıcı: Amazon.com.tr

2.469,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 2479.05
Midex CG-270BL Klasik Gitar 4/4 Yetişkin Boy Sap Ayarlı Full Set

Satıcı: Amazon.com.tr

2.469,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

7 2479.05
Midex CG-270M Doğal Renk Klasik Gitar 4/4 Yetişkin Boy Sap Ayarlı Full Set

Satıcı: YONKA MÜZİK MARKET

2.601,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 2601.00
Midex CG-270NT Doğal Renk Klasik Gitar 4/4 Yetişkin Boy Sap Ayarlı Full Set

Satıcı: YONKA MÜZİK MARKET

2.601,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 2601.00
Midex CG-270BK Siyah Klasik Gitar 4/4 Yetişkin Boy Sap Ayarlı Full Set 2.625,28 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 2635.28
Midex CG-270PRP Mor Renk Klasik Gitar 4/4 Yetişkin Boy Sap Ayarlı Full Set

Satıcı: Yonka Müzik Market

2.625,28 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 2635.28
Midex Cg-270bk Siyah Klasik Gitar 4/4 Yetişkin Boy Sap Ayarlı Full Set 2.890,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

12 2890.00
Midex Cg-270wh Beyaz Renk Klasik Gitar 4/4 Yetişkin Boy Sap Ayarlı Full Set 2.890,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

13 2890.00

Midex CG-270 Klasik Gitar Fiyat Geçmişi

Midex CG-270 Klasik Gitar Temel Özellikleri

Metal

Midex CG-270 Klasik Gitar Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

GÖVDE ÖZELLİKLERİ

• Gövde Malzemesi Ladin
• Yan Malzemesi Ladin
• Arka Malzemesi Ladin

SAP ÖZELLİKLERİ

TASARIM VE ÖLÇÜLER

Midex CG-270 Klasik Gitar Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.