Midex CG-395 Klasik Gitar

Gitar Türü:
Sap Malzemesi:
Gövde Malzemesi:
Perde Sayısı:
Tel Sayısı:
Tel Türü:

Midex CG-395 Klasik Gitar Fiyatları

Midex CG-395BR Kahve Renk Kesik Klasik Gitar 4/4 Yetişkin Boy Sap Ayarlı Full Set

Satıcı: Amazon.com.tr

2.517,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

1 2527.5
Midex CG-395BL Mavi Klasik Gitar 4/4 Kesik Kasa Full Set

Satıcı: Amazon.com.tr

2.526,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 2536.05
Midex CG-395WH Beyaz Renk Kesik Klasik Gitar 4/4 Yetişkin Boy Sap Ayarlı Full Set

Satıcı: Amazon.com.tr

2.526,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

3 2536.05
Midex CG-395NT Natural Renk Kesik Klasik Gitar 4/4 Yetişkin Boy Sap Ayarlı Full Set

Satıcı: Yonka Müzik

2.526,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 2526.05
Midex CG-395BL Mavi Renk Kesik Klasik Gitar 4/4 Yetişkin Boy Sap Ayarlı Full Set

Satıcı: Yonka Müzik

2.526,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 2526.05
Midex Cg-395wh Beyaz Renk Kesik Klasik Gitar 4/4 Yetişkin Boy Sap Ayarlı Full Set

Satıcı: Yonkamuzikmarket.AŞ

2.541,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 2541.50
Midex CG-395BK Siyah Klasik Gitar 4/4 Sap Ayarlı Kesik Kasa Full Set Çanta Askı Tuner Metod Pena

Satıcı: Yonkamuzikmarket.AŞ

2.541,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 2541.50
Midex CG-395WH Beyaz Renk Kesik Klasik Gitar 4/4 Yetişkin Boy Sap Ayarlı Full Set

Satıcı: YONKA MÜZİK MARKET

2.691,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 2691.00
Midex CG-395PK Pembe Renk Kesik Klasik Gitar 4/4 Yetişkin Boy Sap Ayarlı Full Set

Satıcı: YONKA MÜZİK MARKET

2.691,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 2691.00
Midex CG-395WH Beyaz Renk Kesik Klasik Gitar 4/4 Yetişkin Boy Sap Ayarlı Full Set

Satıcı: Yonka Müzik Market

2.716,12 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 2726.12
Midex CG-395NT Natural Renk Kesik Klasik Gitar 4/4 Yetişkin Boy Sap Ayarlı Full Set

Satıcı: Yonka Müzik Market

2.716,12 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 2726.12
Midex Cg-395grn Yeşil Renk Kesik Klasik Gitar 4/4 Yetişkin Boy Sap Ayarlı Full Set 2.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

12 2990.00

Midex CG-395 Klasik Gitar Fiyat Geçmişi

Midex CG-395 Klasik Gitar Temel Özellikleri

Midex CG-395 Klasik Gitar Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

GÖVDE ÖZELLİKLERİ

• Gövde Malzemesi Ladin
• Yan Malzemesi Ladin
• Arka Malzemesi Ladin

SAP ÖZELLİKLERİ

TASARIM VE ÖLÇÜLER

Midex CG-395 Klasik Gitar İle En Çok Karşılaştırılan Gitarlar

Midex CG-395 Klasik Gitar Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.