Midex GRX-300 Elektro Gitar

Gitar Türü:
Sap Malzemesi:
Gövde Malzemesi:
Perde Sayısı:
Tel Sayısı:
Tel Türü:
Burgu Tipi:
Döküm
Manyetik Seçici:
Var

Midex GRX-300 Elektro Gitar Fiyatları

Midex GRX-300-BAG Profesyonel Elektro Gitar Seti Akçaağaç (Humbucker-Humbucker)

Satıcı: Amazon.com.tr

7.115,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 7125.5
Midex Grx-300-bag Profesyonel Elektro Gitar Seti Akçaağaç (HUMBUCKER-HUMBUCKER)

Satıcı: Yonka Müzik

7.115,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 7115.50
Midex GRX-300-BAG Profesyonel Elektro Gitar Seti Akçaağaç (Humbucker-Humbucker)

Satıcı: YONKA MÜZİK MARKET

7.641,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 7641.00
Midex GRX-300-BAG Profesyonel Elektro Gitar Seti Akçaağaç (Humbucker-Humbucker) 7.712,32 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 7722.32
Midex GRX-300-25-AMP Profesyonel Elektro Gitar Seti 25 Watt Gainli Şarjlı Bluetooth'lu Amfi ve Full Set

Satıcı: Amazon.com.tr

11.390,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

5 11400.5
Midex Grx-300-25-amp Profesyonel Elektro Gitar Seti 25 Watt Gainli Şarjlı Bluetooth'lu Amfi Ve Full Set

Satıcı: Yonka Müzik

11.390,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 11390.50
Midex GRX-300-25-AMP Profesyonel Elektro Gitar Seti 25 Watt Gainli Şarjlı Bluetooth'lu Amfi ve Full Set

Satıcı: YONKA MÜZİK MARKET

12.591,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 12591.00
Midex GRX-300-25-AMP Profesyonel Elektro Gitar Seti 25 Watt Gainli Şarjlı Bluetooth'lu Amfi ve Full Set 12.708,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 12718
Midex GRX-300-50-AMP Profesyonel Elektro Gitar Seti 50 Watt Gainli Şarjlı Bluetooth'lu Amfi ve Full Set

Satıcı: Amazon.com.tr

13.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

9 14000
Midex Grx-300-50-amp 50 W Gainli Şarjlı Bluetooth'lu Amfi ve Full Profesyonel Elektro Gitar Seti 15.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 15990.00

Midex GRX-300 Elektro Gitar Fiyat Geçmişi

Midex GRX-300 Elektro Gitar Temel Özellikleri

Döküm
Var

Midex GRX-300 Elektro Gitar Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Gitar Türü Elektro
• Gitar Tipi Double Cut
• Diğer Özellikler Askı Pimi Tremolo Kolu

GÖVDE ÖZELLİKLERİ

• Gövde Malzemesi Akça
• Yan Malzemesi Akça
• Arka Malzemesi Akça

SAP ÖZELLİKLERİ

• Sap Malzemesi Jatoba
• Köprü Malzemesi Ayarlanabilir Metal
• Klavye Malzemesi Gül
• Perde Sayısı 24 perdeli
• Tel Sayısı 6 telli
• Tel Türü Çelik
• Burgu Tipi Döküm

ELEKTRİK ÖZELLİKLERİ

• Köprü Manyetiği Humbucker
• Sap Manyetiği Humbucker
• Manyetik Seçici Var
• Kontrolcü Ses 3 Yollu Seçici

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Renk Seçenekleri Siyah
• Toplam Uzunluk 100 cm
• Gövde Uzunluğu 45 cm
• Gövde Genişliği 35 cm

Midex GRX-300 Elektro Gitar Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.