4.1 (1 oy) / Yorum Yaz

Midex RG-550 Akustik Gitar

Gitar Türü:
Sap Malzemesi:
Gövde Malzemesi:
Perde Sayısı:
Tel Sayısı:
Tel Türü:
Burgu Tipi:
Krom Kaplama

Midex RG-550 Akustik Gitar Fiyatları

Midex RG-550BK Pack Kaliteli Siyah 40 İnç Akustik Gitar Seti 4/4 Yetişkin

Satıcı: Amazon.com.tr

3.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

1 3760
Midex RG-550NT Pack Kaliteli Natural 40 İnç Akustik Gitar Seti 4/4 Yetişkin

Satıcı: Amazon.com.tr

3.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

2 3760
Midex RG-550SB Pack Kaliteli Sunburs 40 İnç Akustik Gitar Seti 4/4 Yetişkin

Satıcı: Amazon.com.tr

3.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

3 3760
Midex RG-550NT Pack Kaliteli Natural 40 İnç Akustik Gitar Seti 4/4 Yetişkin

Satıcı: YONKA MÜZİK MARKET

4.041,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 4041.00
Midex RG-550BK Pack Kaliteli Siyah 40 İnç Akustik Gitar Seti 4/4 Yetişkin

Satıcı: YONKA MÜZİK MARKET

4.041,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 4041.00
Midex Rg-550nt Pack Kaliteli Natural 40 Inç Akustik Gitar Seti 4/4 Yetişkin

Satıcı: Yonka Müzik

4.265,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 4265.50
Midex Rg-550bl Pack Kaliteli Mavi 40 Inç Akustik Gitar Seti 4/4 Yetişkin

Satıcı: Yonka Müzik

4.265,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 4265.50
Midex RG-550NT Pack Kaliteli Natural 40 İnç Akustik Gitar Seti 4/4 Yetişkin

Satıcı: Yonka Müzik Market

4.490,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

8 4500
Midex RG-550BK Pack Kaliteli Siyah 40 İnç Akustik Gitar Seti 4/4 Yetişkin

Satıcı: Yonka Müzik Market

4.490,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

9 4500

Midex RG-550 Akustik Gitar Fiyat Geçmişi

Midex RG-550 Akustik Gitar Temel Özellikleri

Krom Kaplama

Midex RG-550 Akustik Gitar Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

GÖVDE ÖZELLİKLERİ

• Gövde Malzemesi Kavak Ladin
• Yan Malzemesi Kavak
• Arka Malzemesi Kavak

SAP ÖZELLİKLERİ

• Sap Malzemesi Akça
• Köprü Malzemesi Gül
• Klavye Malzemesi Gül
• Perde Sayısı 20 perdeli
• Tel Sayısı 6 telli
• Tel Türü Çelik
• Burgu Tipi Krom Kaplama

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Renk Seçenekleri Siyah Naturel Mavi Turuncu
• Toplam Uzunluk 101 cm
• Gövde Genişliği 38 cm
• Gövde Derinliği 9 cm

Midex RG-550 Akustik Gitar Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.