Midex XC-200 Akustik Gitar

Gitar Türü:
Sap Malzemesi:
Gövde Malzemesi:
Perde Sayısı:
Tel Sayısı:
Tel Türü:
Burgu Tipi:
Krom Kaplama

Midex XC-200 Akustik Gitar Fiyatları

Midex XC-200NT Kesik Kasa Profesyonel Akustik Gitar 4/4 Yetişkin Üst Segment

Satıcı: Amazon.com.tr

3.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

1 4000
Midex Xc-200rd Kaliteli Akustik Gitar Seti 40 Inç 4/4 Yetişkin Full Set

Satıcı: Yonka Müzik

3.790,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 3790.50
Midex Xc-200cr Kaliteli Akustik Gitar Seti 40 Inç 4/4 Yetişkin Full Set

Satıcı: Yonka Müzik

3.790,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 3790.50
Midex XC-200BK Kesik Kasa Siyah Akustik Gitar 4/4 Yetişkin Üst Segment (Gigbag Çanta Tuner Capo Askı Pena)

Satıcı: YONKA MÜZİK MARKET

4.275,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 4275.00
Midex XC-200NT Kesik Kasa Profesyonel Akustik Gitar 4/4 Yetişkin Üst Segment (Gigbag Çanta Tuner Capo Askı Pena)

Satıcı: YONKA MÜZİK MARKET

4.275,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 4275.00
Midex XC-200BK Kesik Kasa Siyah Akustik Gitar 4/4 Yetişkin Üst Segment (Çanta Capo Askı Pena)

Satıcı: Yonka Müzik Market

4.314,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

6 4324.9
Midex XC-200NT Kesik Kasa Profesyonel Akustik Gitar 4/4 Yetişkin Üst Segment (Çanta Capo Askı Pena)

Satıcı: Yonka Müzik Market

4.314,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

7 4324.9
Midex XC-200BK Kesik Kasa Siyah Akustik Gitar 4/4 Yetişkin Üst Segment

Satıcı: Amazon.com.tr

4.516,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

8 4526.62

Midex XC-200 Akustik Gitar Fiyat Geçmişi

Midex XC-200 Akustik Gitar Temel Özellikleri

Krom Kaplama

Midex XC-200 Akustik Gitar Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

GÖVDE ÖZELLİKLERİ

• Gövde Malzemesi Ihlamur Ladin
• Yan Malzemesi Ihlamur
• Arka Malzemesi Ihlamur

SAP ÖZELLİKLERİ

• Sap Malzemesi Ihlamur
• Köprü Malzemesi Gül
• Klavye Malzemesi Gül
• Perde Sayısı 20 perdeli
• Tel Sayısı 6 telli
• Tel Türü Çelik
• Burgu Tipi Krom Kaplama

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Renk Seçenekleri Siyah Naturel
• Toplam Uzunluk 103 cm
• Gövde Genişliği 40 cm
• Gövde Derinliği 12 cm

Midex XC-200 Akustik Gitar Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.