Gitar Türü:
Sap Malzemesi:
Gövde Malzemesi:
Perde Sayısı:
Tel Sayısı:
Tel Türü:

Midex XC-300 Elektro Akustik Gitar Fiyatları

Midex XC-300XBK-EQ Profesyonel Siyah Elektro Akustik Gitar 4/4 Yetişkin Üst Segment

Satıcı: Amazon.com.tr

4.350,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

1 4360
Midex Xc-300nt-eq elektro Akustik Gitar 4/4 Üst Segment (ÇANTA CAPO ASKI JAK KABLO)

Satıcı: Yonka Müzik

4.141,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 4141.05
Midex Xc-300nt-eq Profesyonel Elektro Akustik Gitar 4/4 Yetişkin

Satıcı: Yonkamuzikmarket.AŞ

4.241,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 4241.50
Midex XC-300NT-EQ Profesyonel Elektro Akustik Gitar 4/4 Yetişkin Üst Segment

Satıcı: Amazon.com.tr

4.350,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

4 4360
Midex XC-300NT-EQ Profesyonel Elektro Akustik Gitar 4/4 Yetişkin Üst Segment (Gigbag Çanta Tuner Capo Askı Jak Kablo Pen

Satıcı: YONKA MÜZİK MARKET

4.491,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 4491.00
Midex XC-300XBK-EQ Profesyonel Siyah Elektro Akustik Gitar 4/4 Yetişkin Üst Segment (Çanta Capo Askı Jak Kablo Pena)

Satıcı: YONKA MÜZİK MARKET

4.491,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 4491.00
Midex XC-300NT-EQ Profesyonel Elektro Akustik Gitar 4/4 Yetişkin Üst Segment (Çanta Capo Askı Jak Kablo Pena)

Satıcı: Yonka Müzik Market

4.532,92 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 4542.92
Midex XC-300BK-EQ Profesyonel Siyah Elektro Akustik Gitar 4/4 Yetişkin Üst Segment

Satıcı: Yonka Müzik Market

4.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

8 5000
Midex XC-300XBK-EQ Profesyonel Siyah Elektro Akustik Gitar 4/4 Yetişkin Üst Segment (Çanta Capo Askı Jak Kablo Pena)

Satıcı: Yonka Müzik Market

4.990,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 5000
Midex Xc-300xnt-amp Profesyonel Amfili Elektro Akustik Gitar (Amfi Çanta Capo Askı )

Satıcı: Yonka Müzik

10.915,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 10915.50

Midex XC-300 Elektro Akustik Gitar Fiyat Geçmişi

Midex XC-300 Elektro Akustik Gitar Temel Özellikleri

Midex XC-300 Elektro Akustik Gitar Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

GÖVDE ÖZELLİKLERİ

• Gövde Malzemesi Ihlamur
• Yan Malzemesi Ihlamur
• Arka Malzemesi Ihlamur

SAP ÖZELLİKLERİ

ELEKTRİK ÖZELLİKLERİ

• Kontrolcü Ekolayzer Ses

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Renk Seçenekleri Siyah Naturel Kahverengi
• Toplam Uzunluk 103 cm
• Gövde Genişliği 40 cm
• Gövde Derinliği 12 cm

Midex XC-300 Elektro Akustik Gitar Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.