Gitar Türü:
Sap Malzemesi:
Gövde Malzemesi:
Perde Sayısı:
Tel Sayısı:
Tel Türü:
Burgu Tipi:
Döküm
Skala Uzunluğu:
65 cm

Schecter SGR C-1 Elektro Gitar Fiyatları

Schecter SGR C-1 Elektro Gitar (ceviz saten)

Satıcı: Katre Müzik

14.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

1 14509
Schecter SGR C-1 Elektro Gitar (Walnut Satin)

Satıcı: Saga Müzik

14.520,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

2 14520.41
Schecter SGR C-1 Elektro Gitar (Walnut Satin)

Satıcı: katremuzik

14.535,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

3 14535.00
Schecter SGR C-1 Walnut Satin Elektro Gitar 15.470,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 15470.00
Schecter SGR C-1 Elektro Gitar (Electric Blue)

Satıcı: Amazon.com.tr

16.311,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

5 16321
Schecter Sgr C-1 Elektro Gitar (Gloss Black)

Satıcı: dore

16.539,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 16539.47
SGR C-1 Midnight Satin Black Elektro Gitar 18.239,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 18249.04
SGR C-1 Electric Blue Elektro Gitar 18.239,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 18249.04
Schecter SGR C-1 Elektro Gitar (Electric Blue)

Satıcı: DİYEZ MÜZİK PARK

21.081,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 21091
Schecter SGR C-1 Elektro Gitar (Electric Blue)

Satıcı: Diyez Müzik Park

22.798,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

10 22808.77
Schecter Sgr C-1 Fr Elektro Gitar (Midnight Satin Black)

Satıcı: Diyez Müzik Park

33.541,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

11 33541.60

Schecter SGR C-1 Elektro Gitar Fiyat Geçmişi

Schecter SGR C-1 Elektro Gitar Temel Özellikleri

Döküm
65 cm
Manyetik Seçici:
Var

Schecter SGR C-1 Elektro Gitar Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

GÖVDE ÖZELLİKLERİ

• Gövde Tipi Bolt-On
• Gövde Malzemesi Ihlamur
• Yan Malzemesi Ihlamur
• Arka Malzemesi Ihlamur

SAP ÖZELLİKLERİ

• Sap Malzemesi Akça
• Köprü Malzemesi Metal
• Eşik Malzemesi Grafit
• Klavye Malzemesi Gül
• Perde Sayısı 24 perdeli
• Tel Sayısı 6 telli
• Tel Türü Çelik
• Burgu Tipi Döküm

ELEKTRİK ÖZELLİKLERİ

• Köprü Manyetiği Humbucker
• Sap Manyetiği Humbucker
• Manyetik Seçici Var
• Kontrolcü Ses Ton 3 Yollu Seçici

TASARIM VE ÖLÇÜLER

Schecter SGR C-1 Elektro Gitar Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.