4.6 (1 oy) / Yorum Yaz
Gitar Türü:
Sap Malzemesi:
Gövde Malzemesi:
Perde Sayısı:
Tel Sayısı:
Tel Türü:
Burgu Tipi:
Döküm
Skala Uzunluğu:
65 cm

Squier Affinity Strat Elektro Gitar (Single Coil) Fiyatları

Squier Affinity Strat Mn Wpg Owt Elektro Gitar

Satıcı: KatreMüzik

19.096,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 19096.00
Squier Affinity Strat Lrl Bsb

Satıcı: katremuzik

19.260,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 19260.00
Squier FSR Affinity Stratocaster H HT Laurel Klavye Surf Green Elektro Gitar

Satıcı: Diyez Müzik Park

19.357,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 19357.21
Squier Affinity Strat LRL WPG 3TS

Satıcı: DİYEZ MÜZİK PARK

20.049,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 20059
Squier Affinity Strat LRL WPG 3TS Elektro Gitar 21.139,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 21139.21
Squier Fsr Affinity Stratocaster H Ht Laurel Klavye Surf Green Elektro Gitar

Satıcı: Diyez Müzik Park

22.063,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 22063.70
Squier Affinity Stratocaster Laurel Klavye 3-Color Sunburst Elektro Gitar

Satıcı: Diyez Müzik Park

22.882,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 22882.70
Squier by Fender Affinity Series™ Stratocaster® elektro gitar ve Mustang™ Micro Pack siyah Gigbag, kayış, kulaklık, pena ve Fender Play için 3 aylık ücretsiz abonelik dahil

Satıcı: Diyez Müzik Park

30.641,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

8 30651.88
SQUIER 0378002505 Affinity Stratocaster Elektro Gitar (Olympic White) | Akçaağaç Klavye Beyaz Renk

Satıcı: Ezgican Müzik & Sanat

33.807,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 33807.11
SQUIER 0372873106 Affinity Stratocaster Elektro Gitar Seti (Siyah) | Mustang Micro Kulaklık Amfisi

Satıcı: Ezgican Müzik & Sanat

51.392,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 51392.19

Squier Affinity Strat Elektro Gitar (Single Coil) Fiyat Geçmişi

Squier Affinity Strat Elektro Gitar Ürün Ailesi

Squier Affinity Strat Single Coil (0378000500) Elektro Gitar Single Coil 19.096,00 TL
Squier Affinity Strat HSS (0378152547) Elektro Gitar Humbucker 19.230,42 TL

Squier Affinity Strat Elektro Gitar (Single Coil) Temel Özellikleri

Döküm
65 cm
Manyetik Seçici:
Var

Squier Affinity Strat Elektro Gitar (Single Coil) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Gitar Türü Elektro
• Gitar Tipi Double Cut
• Diğer Özellikler Askı Pimi Orta Manyetik/Single Coil Tremolo Kolu

GÖVDE ÖZELLİKLERİ

• Gövde Tipi Stratocaster
• Gövde Malzemesi Kavak
• Yan Malzemesi Kavak
• Arka Malzemesi Kavak

SAP ÖZELLİKLERİ

• Sap Malzemesi Akça
• Köprü Malzemesi Ayarlanabilir Metal
• Eşik Malzemesi Sentetik Kemik
• Klavye Malzemesi Akça Defne
• Perde Sayısı 21 perdeli
• Tel Sayısı 6 telli
• Tel Türü Çelik
• Burgu Tipi Döküm Krom Kaplama

ELEKTRİK ÖZELLİKLERİ

TASARIM VE ÖLÇÜLER

Squier Affinity Strat Elektro Gitar (Single Coil) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.