4.6 (1 oy) / Yorum Yaz
Gitar Türü:
Sap Malzemesi:
Gövde Malzemesi:
Perde Sayısı:
Tel Sayısı:
Tel Türü:
Burgu Tipi:
Döküm
Skala Uzunluğu:
65 cm

Squier Affinity Tele Elektro Gitar Fiyatları

SQUIER Affinity Telecaster Fmt Sh Laurel Klavye Wpg Crimson Red Transparent Elektro Gitar

Satıcı: Empathy Müzik Aletleri Mağazaları

11.635,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 11635.90
Squier Affinity Telecaster Laurel Klavye White Pg Olympic White Elektro Gitar

Satıcı: katremuzik

18.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

2 18000.00
Squier Affinity Telecaster Akçaağaç Klavye Butterscotch Blonde El

Satıcı: KatreMüzik

18.040,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 18040.00
Squier Affinity Telecaster Akçaağaç Klavye Black Pg Butterscotch Blonde Elektro Gitar

Satıcı: katremuzik

18.810,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 18810.00
Squier Affinity Telecaster Akçaağaç Klavye Butterscotch Blonde El

Satıcı: rotamuzik

19.234,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 19234.67
Squier Affinity Tele LRL WPG OWT

Satıcı: DİYEZ MÜZİK PARK

20.049,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

6 20059
Squier Affinity Tele MN BPG 3TS

Satıcı: DİYEZ MÜZİK PARK

20.049,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

7 20059
Squier Affinity Tele LRL WPG LPB Elektro Gitar 21.139,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

8 21139.21
Squier Affinity Tele MN BPG BTB Elektro Gitar 21.139,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

9 21139.21
SQUIER Xsem--- Squier Affinity Telecaster Akçaağaç Klavye Butterscotch Blonde El

Satıcı: ROTA MÜZİK

22.236,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 22236.17
Squier Affinity Telecaster Akçaağaç Klavye 3-Color Sunburst Elektro Gitar

Satıcı: Diyez Müzik Park

22.882,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 22882.70
Squier Affinity Telecaster Akçaağaç Klavye Butterscotch Blonde Elektro Gitar

Satıcı: Diyez Müzik Park

22.882,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 22882.70

Squier Affinity Tele Elektro Gitar Fiyat Geçmişi

Squier Affinity Tele Elektro Gitar Ürün Ailesi

Squier Affinity Tele Elektro Gitar Temel Özellikleri

Döküm
65 cm
Manyetik Seçici:
Var

Squier Affinity Tele Elektro Gitar Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

GÖVDE ÖZELLİKLERİ

• Gövde Tipi Telecaster
• Gövde Malzemesi Kavak
• Yan Malzemesi Kavak
• Arka Malzemesi Kavak

SAP ÖZELLİKLERİ

• Sap Malzemesi Akça
• Köprü Malzemesi Ayarlanabilir Metal
• Eşik Malzemesi Sentetik Kemik
• Klavye Malzemesi Akça Defne
• Perde Sayısı 21 perdeli
• Tel Sayısı 6 telli
• Tel Türü Çelik
• Burgu Tipi Döküm Krom Kaplama

ELEKTRİK ÖZELLİKLERİ

TASARIM VE ÖLÇÜLER

Squier Affinity Tele Elektro Gitar Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.