4.6 (1 oy) / Yorum Yaz
Gitar Türü:
Sap Malzemesi:
Gövde Malzemesi:
Perde Sayısı:
Tel Sayısı:
Tel Türü:
Burgu Tipi:
Nikel Kaplama
Skala Uzunluğu:
65 cm

Squier Classic Vibe 50S Tele Elektro Gitar Fiyatları

Squier Classic Vibe 50s Tele MN BTB

Satıcı: Saga Müzik

31.530,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 31530.04
Squier Classic Vibe 50s Tele MN BTB

Satıcı: katremuzik

31.815,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 31815.00
Squier Classic Vibe 50S Tele Mn Btb Elektro Gitar

Satıcı: KatreMüzik

31.856,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 31856.00
Squier Classic Vibe 50S Tele Mn Btb Elektro Gitar

Satıcı: SagaMüzikÇekmeköy

31.881,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 31881.85
Squier Classic Vibe 50s Tele MN BTB

Satıcı: DİYEZ MÜZİK PARK

32.712,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 32722
Squier Classic Vibe 50s Tele MN WBL

Satıcı: DİYEZ MÜZİK PARK

32.712,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 32722
Squier Classic Vibe 50s Tele MN BTB Elektro Gitar 34.125,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

7 34125.00
Squier Classic Vibe 60s Custom Telecaster 3-Color Sunburst - Indian Laurel Elektro Gitar

Satıcı: Diyez Müzik Park

37.851,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

8 37861
Squier Classic Vibe 50s Tele MN WBL

Satıcı: Diyez Müzik Park

35.557,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

9 35567
Squier Classic Vibe 60s Custom Telecaster Laurel Klavye 3-Color Sunburst Elektro Gitar 36.715,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

10 36715.47
Squier Classic Vibe 50S Telecaster Akçaağaç Klavye White Blonde Elektro Gitar

Satıcı: Diyez Müzik Park

37.334,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 37334.90
Squier Classic Vibe 50S Telecaster Akçaağaç Klavye Butterscotch Blonde Elektro Gitar

Satıcı: Diyez Müzik Park

37.334,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 37334.90
SQUIER 0374030550 Classic Vibe '50s Telecaster Elektro Gitar (Butterscotch Blonde) | Çam Gövde Akça

Satıcı: Ezgican Müzik & Sanat

54.909,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 54909.18

Squier Classic Vibe 50S Tele Elektro Gitar Fiyat Geçmişi

Squier Classic Vibe 50S Tele Elektro Gitar Ürün Ailesi

Squier Classic Vibe 50S Tele (0374030501) Elektro Gitar   31.530,04 TL
Squier Classic Vibe 50S Tele LH Solak (0374035550) Elektro Gitar Solak 32.755,11 TL

Squier Classic Vibe 50S Tele Elektro Gitar Temel Özellikleri

Nikel Kaplama
65 cm
Manyetik Seçici:
Var

Squier Classic Vibe 50S Tele Elektro Gitar Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

GÖVDE ÖZELLİKLERİ

• Gövde Tipi Telecaster
• Gövde Malzemesi Çam
• Yan Malzemesi Çam
• Arka Malzemesi Çam

SAP ÖZELLİKLERİ

• Sap Malzemesi Akça
• Köprü Malzemesi Ayarlanabilir Metal
• Eşik Malzemesi Kemik
• Klavye Malzemesi Akça
• Perde Sayısı 21 perdeli
• Tel Sayısı 6 telli
• Tel Türü Çelik
• Burgu Tipi Nikel Kaplama

ELEKTRİK ÖZELLİKLERİ

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Renk Seçenekleri Sarı Pembe
• Skala Uzunluğu 65 cm
• Üst Eşik Genişliği 4 cm

Squier Classic Vibe 50S Tele Elektro Gitar Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.