Gitar Türü:
Sap Malzemesi:
Gövde Malzemesi:
Perde Sayısı:
Tel Sayısı:
Tel Türü:
Burgu Tipi:
Döküm
Skala Uzunluğu:
63 cm

Valencia GRA1KC Akustik Gitar Fiyatları

Valencia GRA1KC Akustik Gitar Seti, Mor, Gypsy Rose

Satıcı: GMC MUSIC STORE

5.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 5010
AKUSTİK GİTAR GYPSY ROSE SET (GIGBAG, STRAP, STICK

Satıcı: Empathy Müzik Aletleri Mağazaları

4.805,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

2 4805.20
AKUSTİK GİTAR GYPSY ROSE SET (GIGBAG, STRAP, STICK

Satıcı: Empathy Müzik Aletleri Mağazaları

4.805,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

3 4805.20
VALENCIA GRA1KCPK

Satıcı: Öner Yavuz Müzik Aletleri

5.155,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

4 5165
VALENCIA GRA1KCPP

Satıcı: Öner Yavuz Müzik Aletleri

5.155,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 5165
VALENCIA Gra1kcpk Pembe Akustik Gitar Seti

Satıcı: simgemuzik

5.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 5300.00
VALENCIA GRA1KCPP AKUSTİK GİTAR GYPSY ROSE SET, MOR

Satıcı: simgemuzik

5.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 5500.00
Valencia Gypsy Rose GRA1KCPK Akustik Gitar Seti (Pembe) Küçük Gövde-Rahat Klavye-Kılıf Dahil

Satıcı: EZGİCAN MÜZİK

6.704,02 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 6714.02
Valencia Gypsy Rose GRA1KCPP Akustik Gitar Seti-Mor (Başlangıç Seviyesi) 7/8 Kompakt Gövde Boyutu, Rahat Klavye Yapısı, Taşıma Çantası ve Aksesuar Paketi Dahil

Satıcı: EZGİCAN MÜZİK

6.730,02 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 6740.02

Valencia GRA1KC Akustik Gitar Fiyat Geçmişi

Valencia GRA1KC Akustik Gitar Temel Özellikleri

Döküm
63 cm

Valencia GRA1KC Akustik Gitar Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

GÖVDE ÖZELLİKLERİ

• Gövde Malzemesi Ihlamur
• Yan Malzemesi Ihlamur
• Arka Malzemesi Ihlamur

SAP ÖZELLİKLERİ

• Sap Malzemesi Nato
• Köprü Malzemesi Gül
• Eşik Malzemesi NuBone
• Klavye Malzemesi Gül
• Perde Sayısı 20 perdeli
• Tel Sayısı 6 telli
• Tel Türü Çelik
• Burgu Tipi Döküm Krom Kaplama

TASARIM VE ÖLÇÜLER

Valencia GRA1KC Akustik Gitar Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.