Valencia VC103 Klasik Gitar

Gitar Türü:
Sap Malzemesi:
Gövde Malzemesi:
Perde Sayısı:
Tel Sayısı:
Tel Türü:
Burgu Tipi:
Nikel Kaplama
Skala Uzunluğu:
58 cm

Valencia VC103 Klasik Gitar Fiyatları

Valencia Vc103T 3/4 Klasik Gitar

Satıcı: MyDukkan

4.177,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 4177.76
VALENCİA VC103TBUS KLASİK GİTAR SAP ÇELİKLİ 3/4 MAVİ SUNBURST

Satıcı: Aydın müzik

4.365,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 4365.00
Valencia Vc103T Klasik Gitar Sap Çelikli 3/4 Naturel Vc103T 3/4 Size Classical Guitar With

Satıcı: Timpany Müzik

4.365,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

3 4365.00
Vc103Pps Klasik Gitar 3/4 Mor 11-13 Yaş Için Kılıf Pena

Satıcı: Genç Müzik

4.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 sn önce

4 4460
VALENCIA VALENCİA VC103TRDS KLASİK GİTAR SAP ÇELİKLİ 3/4 KIRMIZI SUNBURST

Satıcı: Öner Yavuz Müzik Aletleri

4.457,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

5 4467.83
VALENCIA VC103TWT KLASİK GİTAR, 3/4, BEYAZ, SAP ÇELİKLİ

Satıcı: simgemuzik

4.680,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 4680.00
Vc103Tbk Klasik Gitar Sap Çelikli 3/4 Siyah

Satıcı: Genç Müzik

4.682,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 sn önce

7 4692.03
VALENCIA VC103TWT KLASİK GİTAR, 3/4, BEYAZ, SAP ÇELİKLİ

Satıcı: Genç Müzik

4.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 4700.00
VALENCIA VC103TPPS

Satıcı: DİYEZ MÜZİK PARK

5.057,13 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 5067.13
Valencia Vc103T 3/4 Klasik Gitar

Satıcı: diyezmuzikpark

5.194,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

10 5194.56
Valencia VC103TBK 3/4 Klasik Gitar-Siyah (Başlangıç Seviyesi) Sap Ayar Çeliği (Truss Rod), Şık Parlak Siyah Kaplama, Ortaokul Çağına Uygun Skala Uzunluğu ve Yüksek Dayanıklılık

Satıcı: EZGİCAN MÜZİK

6.273,94 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 6283.94

Valencia VC103 Klasik Gitar Fiyat Geçmişi

Valencia VC103 Klasik Gitar Temel Özellikleri

Nikel Kaplama
58 cm

Valencia VC103 Klasik Gitar Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

GÖVDE ÖZELLİKLERİ

• Gövde Malzemesi Ihlamur
• Yan Malzemesi Ihlamur
• Arka Malzemesi Ihlamur

SAP ÖZELLİKLERİ

• Sap Malzemesi Nato
• Köprü Malzemesi Akça
• Eşik Malzemesi NuBone XB
• Klavye Malzemesi Akça
• Perde Sayısı 19 perdeli
• Tel Sayısı 6 telli
• Tel Türü Naylon Metal
• Burgu Tipi Nikel Kaplama

TASARIM VE ÖLÇÜLER

Valencia VC103 Klasik Gitar Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.